چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۴۵:۵۵ بعد از ظهر

شبکه دیجیتال در شهرستان اردکان تا یک ماه آینده راه‌اندازی می‌شود

کد خبر: 10053
تعداد بازدیدکننده: 142
تاریخ: ۲۶ مهر ۱۳۹۱

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه یزد، “احمد کمالی” در دیدار با مدیر کل صدا و سیمای استان یزد درخواست‌های مکرر مردمی درخصوص پوشش شبکه دیجیتال شهرستان اردکان را مطرح نمود و بر تسریع در راه‌اندازی این شبکه توسط صدا و سیما استان یزد تاکید کرد.

وی همچنین با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته و حمایت‌های انجام شده برای ارسال و پخش اخبار شهرستان اردکان از طریق واحد مرکزی خبر خواستار آغاز عملیات اجرایی ساختمان دفتر خبری این شهرستان شد و افزود: با اختصاص ۵۰۰ متر زمین و در نظر گرفتن اعتبار ۶۰۰ میلیون ریالی برای آغاز ساخت دفتر خبری، لازم است از سوی صدا و سیمای استان عنایت و اهتمام وی‍‍‍ژه و مساعدت لازم برای تامین بخشی از هزینه‌ها صورت گیرد.

خرید یک دستگاه دوربین حرفه‌ای فیلمبرداری وی‍ژه خبرنگار این شهرستان مشترکاً از سوی فرمانداری و صدا و سیما از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه توسط فرماندار اردکان مطرح شد.

“سید حسن آسایش” مدیر کل صدا و سیمای استان یزد نیز در این جلسه از راه اند‌ازی شبکه دیجیتال شهرستان اردکان ظرف یک ماه آینده خبر داد و گفت: تجهیزات مورد نیاز برای پوشش این شبکه خریداری شده و در مرحله نصب و راه‌اندازی می‌باشد.

وی برای تامین بخشی از هزینه‌های ساخت دفتر خبری شهرستان اردکان نیز قول پیگیری و مساعدت داد.

گفتنی است؛ با راه اندازی پوشش دیجیتال صدا و سیما در شهرستان اردکان، شهروندان اردکانی می‌توانند شبکه‌های تحت پوشش آن را به صورت مستقیم و با کیفیت بالا دریافت نمایند.

۴ نظر

 1. احسان می‌گه:

  همین شبکه دیجیتالی که قرار بود ۲۲ بهمن گذشته توی بافق افتتاح بشه بعد گفتن هفته دولت افتتاح می شه و هنوز خبری ازش نیست

 2. ناشناس می‌گه:

  شبکه دیجیتال بافق که راه اندازی شد

 3. شهید می‌گه:

  هنوز که خبری نیست چطورگفتید راه افتاده

 4. تکاور می‌گه:

  بافق باید همیشه در اخر باشد چون …