پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۲۶:۱۱ بعد از ظهر

نواختن زنگ ایثار و شجاعت در بافق

کد خبر: 10584
تعداد بازدیدکننده: 208
تاریخ: ۰۹ آبان ۱۳۹۱

زنگ ایثار و شجاعت در آیینی با حضور بخشدار مرکزی ، روسای آموزش و پرورش ، شورای شهر ، فرمانده ناحیه مقاومت و تنی چند از مسئولین محلی به مناسبت سالروز شهادت حسین فهمیده و هفته بسیج دانش آموزی در آموزشگاه ۱۳ آبان این شهرستان نواخته شد.

رئیس آموزش و پرورش بافق با گرامیداشت سالروز شهادت حسین فهمیده و ایام الله ۱۳ آبان گفت: امروز دشمنان نظام با ترفند های مختلفی به میدان آمده است و دانش آموزان باید با الگوگیری از شهیدان انقلاب این توطئه ها را خنثی کنند.

“محمود خواجه ای” با بیان اینکه دانش آموزان در سنگر علم و دانش باید تلاش کنند افزود: نوجوانان بخاطر فطرت پاکشان در دفاع از حق و مبارزه با باطل پیشگام و جدی بودند و امروز نیز با بصیرت و الگو گرفتن از جوانان و نوجوانان صدر اسلام این راه را می پیمایند.

وی با تاکید بر ضرورت حضور دانش آموزان در راهپیمایی ۱۳ آبان تصریح کرد: حضور دانش آموزان در این مراسم ، امید دشمنان نظام و اسلام را به یاس تبدیل کرده و موجب سرشکستگی آنان می شود.

۳ نظر

 1. عليرضا رنجبر بافقي می‌گه:

  ایثار به نظر شما یعنی چه ؟
  شهری که فرماندار ندارد
  بیمارستان وبهداشت وپزشک ندارد
  گاز شهری ندارد
  از نظر اعتیاد وطلاق رتبه برتر است
  اتوبان بافق یزد بلا تکلیف مانده است
  هیچ صنعتی ندارد
  طرح فولاد با ۱۱۸ میلیارد هزینه دولتی تعطیل شده است
  معادن بافق فقط خام فروش هستنتد
  وهمین مواد خام را هم مفت می فروشند
  هیچ کس حرفی نمی زند
  ایا در این شهر ایثاری به چشم می خورد

 2. علي حسيني می‌گه:

  جایی که ایثار باشد ای برادر
  وضع شهر این چنین نیست

 3. دلسوز می‌گه:

  مثل اینکه باید همه اش زنگ ایثاروشجاعت &سلامت&انقلاب ودیگرزنگهافقط به صدادربیادولی هیچ شخصی صدایش درنیاد تاکی باید مسئولین به این کارهای مانوری ونمایشی ادامه بدهن من منکراین کارهانیستم امابایدبدانیم این زنگ زدنهاهمراه باعمل باشد آقای خواجه ای مثل اینکه یادشون رفته چندروز پیش تعدادی ازدانشد آموزان که درمسابقات کاراته قهرمان کشور شدندبه بافق برگشتند اما بدون هیچ استقبالی ازطرف مسئولین