دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۲:۰۲ بعد از ظهر

موفقیت دانشگاه آزاد اسلامی بافق درجذب دانشجویان کارشناسی ارشد

کد خبر: 10607
تعداد بازدیدکننده: 267
تاریخ: ۱۰ آبان ۱۳۹۱


دانشگاه آزاد اسلامی بافق در سال تحصیلی ۹۲-۹۱ موفق به جذب ۲۴۶ نفر از داوطلبان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد شد.
به گزارش روابط عمومی واحد بافق؛ مهدی اسلام زاده _ معاون آموزشی این دانشگاه _ با اعلام این مطلب گفت: امسال موفق شدیم ، تعداد ۲۴۶ از داوطلبان تحصیل در دوره کارشناسی ارشد را جذب و ثبت نام نمائیم.
وی افزود: این دانشجویان در حال حاضر در ۱۲ رشته تحصیلی در این واحد مشغول به علم آموزی هستند.
اسلام زاده با اشاره به درخواست های مکرر شهروندان بافقی برای تاسیس رشته های علوم انسانی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در این دانشگاه گفت: تمام تلاش مجموعه در همین راستا متمرکز شده و بر اساس سیاست بومی گزینی که از سوی سازمان مرکزی مورد تاکید قرار گرفته، می کوشیم تا با برطرف کردن موانع؛ رشته های مورد درخواست علاقمندان به تحصیل را ایجاد  کنیم.
معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی بافق تعداد دانشجویان این واحد را هم اکنون بیش از ۱۶۰۰ نفر اعلام کرد و با توجه به تحصیل بیش از ۴۰۰ نفر در مقطع کارشناسی ارشد، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بافق از چند سال گذشته با فراهم آوردن امکانات لازم، تمرکز خود را بر جذب دانشجویان فوق لیسانس گذاشته و نسبت به پارسال در این زمینه شاهد رشد بیش از دوبرابر تعداد دانشجویان هستیم.

۸ نظر

 1. soheil می‌گه:

  بهتره به جای کمیت کیفیت را بالا ببرید که از نبود نیروی متخصص در عذاب نباشیم

 2. حسن می‌گه:

  با سلام
  کاش این بومی گزینی اول در مورد مسئولین دانشگاه انجام می گرفت(کو مسئولی؟) تا با دلسوزی جهت پیشرفت دانشگاه گام برمی داشتند. نه اینکه به چند آمار بسنده شود و کسی هم به جز افراد مجموعه از مشکلات سر در نیاورد.

 3. دوست می‌گه:

  ضمن عرض خسته نباشید!!
  معاون عزیز، شما در این زمینه چکار کرده اید؟
  !!

 4. علی محمد می‌گه:

  اگه مسئولین دانشگاه در زمینهکارشناسی ارشد رشته های علوم انسانی مانند حقوق وعلوم تربیتی سرمایه گداری کنند با افزایش دانشجو مواجه خواهند شد

 5. علی می‌گه:

  خدا خیر مهندس طباطبایی بده و گرنه این رشته ها رو نداشتین.(بازم یه بومی)

 6. عباس می‌گه:

  افزایش کمیت با کدوم بار علمی؟ مگه علم الکیه که همینجوری رقابت گذاشتید و با علمی کاربردی هی دانشجو می گیرید و تازه افتخار هم می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 7. ک.ا.ر می‌گه:

  هیچ ربطی به مهندس طباطبایی نداشت این حرکت بذل و بخشش آقای جاسبی در آخرین روزهای ریاستشان بود

 8. مهدی می‌گه:

  اگه امکان داره چند نمونه کارنامه قبولی در کنکور کارشناسی ارشد پذیرفته شدگان را رونمایی کنید تا از بار علمی این کارشناسان ارشد آینده این مملکت با خبر شویم.