چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۲۶:۳۰ بعد از ظهر

برگزاری اولین همایش معاونین معدنی سازمانهای صنعت، معدن وتجارت در بافق

کد خبر: 10903
تعداد بازدیدکننده: 195
تاریخ: ۱۴ آبان ۱۳۹۱

بنابه گزارش خبرنگار شرکت سنگ آهن مرکزی بافق، مدیرروابط عمومی این شرکت از برگزاری اولین همایش معاونین معدنی سازمانهای صنعت، معدن وتجارت در بافق خبرداد.

حبیب حسن زاده عنوان داشت: شرکت سنگ آهن میزبان این همایش است و کلیه عزیزان شرکت کننده از سازمانهای صنعت، معدن وتجارت کل کشور در این همایش شرکت می کنند.

 وی اضافه نمود: این همایش دو روزه درروزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۱۷ و۱۸ آبانماه در محل سالن همایش ها آغاز و سپس کارگروهای تخصصی ادامه کار را در سالن کنفرانس مدیریت شرکت پی خواهند گرفت.

 مدیر روابط عمومی سنگ آهن ادامه داد: این همایش قراراست با حضور مهندس جعفری معاون امور معدنی و صنایع وزارت در شهر بافق برگزار شود و امید است این امر موجب برکات ارزشمندی برای منطقه  باشد.

شایان ذکر است؛ جلسه هماهنگی و برنامه های این همایش با حضور مدیر عامل و تنی چند از معاونین و مدیران شرکت امروز در محل مهانسرای آهنشهر برگزارشد./ ارسال عکس و خبر: محمود تقی زاده

۲ نظر

  1. رشيدي می‌گه:

    اقای حسن زاده همین سازمان صنعت ومعدن یزد بود که بندر خشک را به مهریز دادو در گاز رسانی حاضر به همکاری تمام وکمال نشد وحالا برای برگزاری همایشهایش بافق را می شناسد وبس تا از جیب بافق خرج کند. کجا می روید اقایان عزیز؟؟؟؟؟

  2. بافقی می‌گه:

    مافکرمی کردیم آقای جعفری برای کلنگ گندله وتوجیه مردم برای خصوصی کردن سنگ آهن واعلام مزایای خصوصی شدن البته اگر مزایای داشته باشد به بافق سفر می کنند.راستی آقای … که دراکثر همایشها شرکت میکنند آیادراین همایش هم شرکت دارند یابرایشان اهمیتی ندارد.