پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۴۰:۲۰ قبل از ظهر

قدردانی از ندافیان فرماندار سابق و عسکری مدیر عامل شرکت سنگ اهن مرکزی بافق / الگو قرار گرفتن دفتر خبر شهرستان بافق برای سایر شهرستا نهای استان

کد خبر: 10924
تعداد بازدیدکننده: 133
تاریخ: ۱۵ آبان ۱۳۹۱

در همایش خبرنگاران آزاد صدا و سیمای مرکز یزد صورت گرفت ؛
قدردانی  از ندافیان فرماندار سابق و  عسکری مدیر عامل شرکت سنگ اهن مرکزی بافق / الگو قرار گرفتن دفتر خبر شهرستان بافق برای سایر شهرستا نهای استان
درهمایش خبرنگاران آزاد یادواره شهید غلامرضا رهبر که با حضور خبرنگاران شهرستان های استان یزد و جمعی از مسئولان صدا و سیمای مرکز یزد در سالن سازمان برگزار شد از زحمات و همکاری های مسولان بافق بویژه  حسین ندافیان فرماندار سابق و جواد عسکری مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق در زمینه همکاری برای تاسیس دفتر خبر شهرستان بافق قدردانی شد.
این مراسم با حضورمهندس فلاح زاده استاندار یزد، آسایش مدیرکل، حجت الاسلام والمسلمین صداقت کشفی قائم مقام و جعفری معاون اطلاعات واخبار ، سلطانی مدیر امور شهرستان ها و جمعی از معاونین مرکز یزد برگزار شد.
در این نشست دفتر خبر شهرستان از لحاظ کیفیت و تجهیزات فنی به عنوان الگو برای سایر شهرستان های استان قرار گرفت و کلیپ افتتاح این دفتر خبر نیز پخش شد.
استاندار یزد در این نشست  اشاره به مظلومیت ائمه اطهار(ع) و همچنین توطئه های متعدد دشمنان علیه انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی؛ وارث مظلومیت ائمه اطهار(ع) و ما وارثان تمام مظلومیتهای عالم هستیم.
محمد رضا فلاح زاده ضمن تبریک عید سعید غدیر خم، برخی از فضایل بی شمار امیرالمومنین(ع)  را برشمرد  و اظهار داشت: جمهوری اسلامی پس از حکومت حضرت علی (ع) تنها حکومت شیعه جهان  است  اما دشمنان به خاطر اینکه قائل به حکومت دینی نیستند  ،آن را برنمی تابند
فلاح زاده با اشاره به نقش سازنده صدا و سیما در عرصه های مختلف به بیان رسالت ها و وظایف خطیر خبرنگاری پرداخت.
استاندار خبرنگار را پل ارتباطی میان مردم و مسئولان دانست و گفت: خبرنگاران باید نیازهای مادی و معنوی مردم را نظیر آگاهی از اخلاق و معارف دینی، آموزش، عمران، آبادانی و تولید برآورده کنند.
مدیرکل مرکز یزد هم در این مراسم با بیان اهمیت خبر و اطلاع رسانی گفت: خبرنگار باید با آگاهی از مسائل روز، حساسیت های اجتماعی، مشکلات و توانمندی ها با چاشنی ذوق و هنر گزارش هایی در زمینه های مختلف تهیه کند.
آسایش با تاکید بر راه اندازی دفاتر خبری در شهرستان های استان با همکاری فرمانداران و مسئولان خاطر نشان کرد معرفی مفاخر، نخبگان، فرهنگ، آداب و رسوم و موقعیت های اقتصادی از جمله مواردی است که می توان در قالب گزارش ها به آنها پرداخت.
وی  از همکاری ۴۰ خبرنگار آزاد با صدا و سیمای استان یزد خبر داد و گفت: به طور معمول روزانه بیش از ۷۰ خبر از شهرستانها برای پخش در ۳ بخش خبر تلویزیون و ۵ بخش خبر رادیو ارسال می شود.
مدیر کل صداو سیمای یزد  ضمن قدردانی از حمایت های استاندار یزد، خواستار توجه ویژه فرمانداران برای ایجاد دفاتر خبری در شهرستانها شد.
دراین مراسم جعفری معاون اطلاعات واخبار مرکز یزد جلسه ای توجیهی در زمینه فعالیت حوزه خبری منطقه خبرنگاران با آنها برگزار نمود.
در پایان این نشست خبرنگاران سپس از واحدهای مختلف مرکز بازدید نمودند و در پایان این مراسم یکی از پیشکسوتان عرصه خبر تقدیر و تشکر شد و به رسم یاد بود به تمام خبرنگاران هدایایی اهداء شد.

محمد علی عبداللهی / خبرنگار صداوسیما

۳ نظر

  1. محمد رضا می‌گه:

    آقای استاندار شما نماینده سیاسی و اجرایی دولتی هستید که دم ساعت از عدالت مولای موتقیان صحبت میکند اما در عمل بی عدالتی های بی شماری در سطح استان نسبت به شهرستان بافق را شاهد هستیم که نمونه آخری همین اقدام ناسنجیده شما در بازنشست کردن ندافیان که به حق یکی از بهترین فرمانداران کشور بوددر پس این ماجرا چی می گذرد خدا می داند. .

  2. حسین می‌گه:

    آقای ندافیان هر کجا هستی خداوند سلامتی را نصیب شما کند و هر دردی داری نصیب کسانی شود که نمی توانند پیشرفت شهرستان بافق را ببینند.

  3. قاسم می‌گه:

    بعداز دهستانی تاثیر گذارترین مسئول در پروژه های شهرستان بی شک ندافیان است حالا اورا برای چی بایکوت کردند به زودی معلوم می شود.