پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶:۴۳ بعد از ظهر

سرمربی موقت تیم فوتبال سنگ آهن بافق یزد انتخاب شد

کد خبر: 10997
تعداد بازدیدکننده: 220
تاریخ: ۱۶ آبان ۱۳۹۱

یزد – سرپرست تیم فوتبال سنگ آهن بافق گفت: از سوی هیات مدیره باشگاه ‘ غلامحسین آقاجان ‘ به عنوان سرمربی موقت سنگ آهن بافق یزد انتخاب شد .
‘سیدعلی محمد شریعتی بافقی ‘ روز دوشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه وی قبلا دستیار فیروز کریمی بوده است، افزود: تمرینان تیم سنگ آهن تا انتخاب سرمربی اصلی توسط ایشان صورت می گیرد .
وی اظهار داشت: ‘احمد حقدادی’ هم به عنوان مربی دروازه بانان در کنار سرمربی موقت نسبت به انجام وظایف محوله و آماده سازی تیم برای ادامه مسابقات تیم سنگ آهن در لیگ آزادگان فعالیت خواهند شد .
سرپرست تیم فوتبال سنگ آهن بافق از آغاز اردوی آمادگی شبانه روزی این تیم در هتل صفائیه یزد خبر داد و خاطرنشان کرد: این اردو با حضور کادر فنی و تمامی بازیکنان تا ظهر پنج شنبه ۱۸آبان در شهر یزد ادامه خواهد داشت .
شریعتی همچنین از برگزاری تمرینات تیم فوتبال سنگ آهن بافق در زمین های شماره یک و دو ورزشگاه شهید نصیری یزد خبر داد .
وی گفت: تیم سنگ آهن بافق برای انجام مسابقه خود در چهارچوب هفته نهم لیگ آزادگان در روز پنج شنبه به مقصد کرمان و شهر رفسنجان حرکت می کند .
سرپرست تیم فوتبال سنگ آهن بافق گفت: برای مسابقه در مقابل تیم مس سرچشمه کرمان که در روز جمعه ۱۹ آبان از ساعت ۱۴:۳۰ در رفسنجان برگزار می شود ، ‘مسعود ابطحی ‘ ، ‘ مرتضی عزیز محمدی ‘ و ‘ مجتبی انصافی بعلت مصدومیت نمی توانند بازی کنند .
شریعتی اظهار امیدواری کرد تا تیم سنگ آهن بافق بتواند در مسابقات آینده با قدرت ظاهر شده و شکست های گذشته را جبران کند .

۲ نظر

  1. bafgi می‌گه:

    فقط میشه بگیم متاسفیم برای این مسئولین سنگ آهن !!
    بجای اینکه مدیر عامل محترم به فکر ایجاد صنایع جدید باشه با دستور … به فکر فوتبال و بازی های الکی است تا این مسئولین ! سر گرم باشند و اونها فولاد و بندر خشک را به مهریز منتقل کنند و ۳۲۰۰۰۰متر زمین رادر یزد که متعلق به سنگ آهن است از چنگشون در آورند .ای کاشک این پولهای میلیاردی که خرج می کنند یک ریالش هم سهم بچه بافقیه میشد و این همه جوان بیکار بدلیل این بی عدالتیهارو به اعتیاد نمی آوردند مگر ما خودمان در بافق ورزشکار نداریم که در سال منتظر یکدست لباس هستند و ندارند که تهیه کنند و استعدادهای فراونی هم دارند ولی اصلا توجهی به آنها نمی شود . آقای محلوجی تا کی ما بافقیها باید تماشا گر باشیم و با پول خودمان فقط از بوی کباب استفاده کنیم ،آیا دیدن بازی فوتبال اینقدر لذت و اهمیت داره ؟؟!که ما تماشگر باشیم و پولشو این غریبها ببرند فکر کنم شما یا متوجه نیستی یا غریبه ای در آخر از آقایان مدیر عامل و ماشاالله تفکری و سید علی شریعتی میخواهیم این بازیها را تعطیلش کنند و بیشتر از این به جوانان بافقی ظلم نکنند که باید در پیشگاه خداوند جواب بدهند.

  2. soheil می‌گه:

    مگه افشین پیروانی رو انتخاب نکردن تو اخبار ورزشی شبکه ۳ گفت