دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۴:۰۱ بعد از ظهر

دکتر فاخرزاد مرد شماره یک دانشگاه آزاد استان یزد می شود

کد خبر: 11155
تعداد بازدیدکننده: 261
تاریخ: ۱۹ آبان ۱۳۹۱

یزدفردا :خبرها حکایت از قطعی شدن انتصاب دکتر علیرضا فاخرزاد در سمت ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد دارد .

استاد فاخرزاد که سابقه مشاور عالی استانداری در زمان استاد عاصی و نماینده بازرسی ویژه رئیس جمهور در استان یزد را دارد در  “۲۱ آبان ۸۶پس از هفت سال تصدی معاونت دانشجویی دانشگاه آزاد استان با اجرایی شدن سیاست برکناری اصولگرایان  ازدانشگاه آزاد اسلامی  براساس سیاستهای دیکته شده دانشگاه آزاد کشور ازسمت خود برکنار شده بود و درست در پنجمین سالگرد آن برکناری ریاست دانشگاه را برعهده خواهد گرفت .

با روی کار آمدن تیم مدیریتی جدید در دانشگاه آزاد کشور حرف و حدیث ها در مورد تغییر دکتر مسلمین مطرح و گزینه های مختلفی نیز برای جانشینی وی معرفی می شدند که آخرین اخبار حکایت از امضاء حکم دکتر علیرضا فاخرزاد توسط دانشجو رییس دانشگاه آزاد کشور دارد و در روزهای آتی مراسم تودیع دکتر مسلمین  و معارفه دکتر فاخر زاد صورت خواهد گرفت .

به هر حال با تصدی ریاست دانشگاه آزاد استان توسط دکتر فارخرزاد و آشنایی وی با مجموعه ومحیط دانشگاه آزاد باید منتظر تحولات گسترده ای در سطح دانشگاه آزاد بود و به نظر می رسد اصلاح طلبان استان برای همیشه پایگاه اختصاصی خود در این دانشگاه را از دست خواهند داد و دیگر دانشگاه آزاد تریبون خصوصی گروه های اصلاح طلب در استان نخواهد بود .

۴ نظر

 1. یه نفر می‌گه:

  سلام
  اگر از اصلاح طلبان گرفته شده قرار نیست بهتر بشه چون اصولا اصولگرایان مدیریت قوی ندارند.

 2. رضا می‌گه:

  به امید روزی که خبر حکم ریاست جدید دانشگاه آزاد بافق را اعلام کنید و از بومی بودن اون فرد احساس غرور بهمون دست بده.

  • حسن می‌گه:

   سلام رضا جان
   با نماینده شهر و مسئولینی که ما داریم باید در خواب ببینیم مگر شعارهای آقای دخیل و عوض شدن رئیس دانشگاه پیام نور را بیاد ندارید.

 3. دوست می‌گه:

  من از بیگانگان هرگز ننالم.