دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۱۰:۱۴ بعد از ظهر

برنامه های هفته کتاب کتابخانه های بافق اعلام شد

کد خبر: 11250
تعداد بازدیدکننده: 142
تاریخ: ۲۱ آبان ۱۳۹۱

رئیس اداره کتابخانه های عمومی بافق در خصوص برنامه های هفته کتاب به بافق فردا، گفت: دیدارکتابداران با امام جمعه شهرستان، عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی بافق، برگزاری نمایشگاه کاریکاتور کتاب در کتابخانه عمومی، نمایشگاه تازه های کتاب، دیدار از کتابداران بازنشسته از جمله برنامه ها است.

زهرا ابولیان ادامه داد: برگزاری مسابقه نقاشی ویژه مقاطع  ابتدایی و راهنمایی، کلاس قصه گویی و کاردستی کودکان از دیگر برنامه های این هفته است.

وی با بیان اینکه تعداد ۳۸۳۶ نفر در کتابخانه های شهرستان عضویت دارند، افزود: در مجموع تعداد ۴۹۵۹۲ عنوان و ۶۰۰۸۷ نسخه کتاب در کتابخانه های عمومی شهرستان و همچنین ۷۵  عنوان و ۱۸۷ نسخه کتاب بریل نیز برای نابینایان در کتابخانه شهیدبهشتی آهنشهربافق وجود دارد.

ابولیان به برخی طرح ها و برنامه های این مجموعه برای اعضای کتابخانه های عمومی از جمله طرح کتاب من و مسابقات آنلاین  و مکتوب کتابخوانی نیز اشاره داشت.

 رئیس اداره کتابخانه های عمومی بافق هفته کتاب و کتابخوانی را فرصت مناسبی برای آشتی دوباره با کتاب این یار مهربان  دانست و از کلیه شهروندان و اقشار مختلف دعوت نمود با عضویت در کتابخانه های عمومی شهرستان از این سرگرمی لذت بخش و پرفایده بهرمندشوند.

۱ نظر

  1. طباطبایی می‌گه:

    از این همه برنامه هایی که فرمودند چه برنامه یی برای مولفین کتاب دارند ما در بافق کم مولف نداریم چرا از آنها تقدیر نمی کنند