دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۵۳:۰۹ بعد از ظهر

امام جمعه و فرماندار بافق از حضور مردم بافق در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر کردند

کد خبر: 1140
تعداد بازدیدکننده: 182
تاریخ: ۲۷ بهمن ۱۳۹۰

در پی خلق حماسه ای بزرگ و حضوری بیادماندنی

امام جمعه و فرماندار بافق از حضور مردم بافق در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر کردند

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق، “امام جمعه و فرماندار بافق”، در پیام مشترکی از مشارکت و حضور گسترده مردم در جشن سی و سومین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر کردند.

 

در بخشی از این پیام آمده است: بار دیگر حضور پرشکوه و با عظمت مردم شریف و ولایی بافق در ولادت باسعادت پیامبر اکرم حضرت محمد مصطفی (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) و تقارن آن با ۲۲ بهمن سالروز سی و سومین پیروزی انقلاب اسلامی ثابت کرد که امت امام همچنان دل در گرو ولایت فقیه که یادگار گرانبهای آن پیر فرزانه است دارند و در پاسخ به دعوت رهبر عظیم الشان خویش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مد ظله) با طراوت و سرزندگی مثال زدنی و با آگاهی و بصیرت برخواسته از ژرفای ایمان قلبی راسخ خود، پر شورتر و با صلابت تر از گذشته  سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی را سبب می شوند که بی شک این حضور آگاهانه موجب بیمه شدن انقلاب اسلامی در مقابل تمامی تهدیدات پوچ و از سر لجاجت دشمنان اسلام ناب محمدی خواهد بود.

 

در ادامه این پیام آمده است: ضمن تشکر از مردم قدرشناس و همیشه در صحنه شهرستان ، بی تردید حضور گسترده شما مردم ولایتمدار در راهپیمایی پرشکوه سی و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر مسئولیت خطیر و سنگین خدمتگزاران انقلاب اسلامی را در راه خدمت هرچه بیشتر به صاحبان اصلی انقلاب اسلامی، گوشزد می کند.

 

اینجانبان ضمن تقدیر و تشکر از حضور گسترده و چشمگیر شما مردم غیور و انقلابی بافق، به مناسبت خلق این حماسه بزرگ و بیاد ماندنی از خداوند متعال توفیق همه ملت شریف و بزرگوار ایران را در پاسداری از ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی خواستاریم و امیدواریم بار دیگر با حضور هوشمندانه در پای صندوق های رای در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، شاهد خلق حماسه ای دیگر از شما مردم ولایتمدار در ۱۲ اسفند ماه باشیم.

 

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بافق هم با صدور اطلاعیه ای از حضور پر شور و انقلابی مردم بافق در مراسم راهپیمایی روز ۲۲ بهمن تقدیر کرد.

۲ نظر

  1. بافقی می‌گه:

    امام جمعه وفرماندار محترم بافق تا کی باید مشکلات بافق لاینحل بماند چرا تلاش نمی کنید کاندیداهای بافق وبهاباد را به اجماع برسانید تا اینبار نماینده مجلس از بافق وبهاباد باشد وبا مشکلات مردم آشنا وپیگیر حل آنها باشد

  2. ابرکوه می‌گه:

    ملت بافق کاندیداهای بافق وبهاباد رابه اجماع برسانید تا نماینده اینبار از بافق باشد