دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۱۸:۱۲ بعد از ظهر

دو خبر انتخاباتی از فرمانداری بافق

کد خبر: 1147
تعداد بازدیدکننده: 233
تاریخ: ۲۷ بهمن ۱۳۹۰

رییس هیات بازرسی انتخابات شهرستان بافق:
بیش از ۴۰ بازرس در انتخابات نهم مجلس فعالیت خواهند کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، رئیس هیئت بازرسی ستاد انتخابات شهرستان بافق گفت: در انتخابات ۱۲ اسفند امسال ۴۲ بازرس، سر بازرس و اعضای هیئت های بازرسی برای صیانت از آرای مردم بافق به عنوان بازرس فعالیت خواهند کرد.

محمد علی صمیمی با اشاره به برگزاری نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۱۲ اسفند ماه گفت: برای صیانت از آرای مردم در هر یک از شعب اخذ رای یک نفر بازرس تعیین شده و افراد در شعب ثبت نام و اخذ رای حضور خواهد داشت .

وی با بیان اینکه برای هر ۱۰ شعبه اخذ رای نیز یک سر بازرس مشخص شده است گفت: برای هر حوزه انتخابیه هم یک بازرس ویژه در نظر گرفته شده است.

رئیس هیئت بازرسی انتخابات بافق با اشاره به برگزاری کلاس های آموزشی و توجیهی برای اعضای هیئت های بازرسی نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت : کلاس های آموزشی اعضای هیئت بازرسی شهرستان به زودی آغاز می شود.

صمیمی در ادامه با اشاره به اقدامات انجام شد در هیئت بازرسی انتخابات شهرستان گفت: بافق برای برگزاری انتخابات سالم و قانونمند آمادگی کامل دارد.

وی اظهار امیدواری کرد با حضور پرشور و آگاهانه مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی ، انتخاباتی دشمن شکن در ایران اسلامی برگزار شود.

۱۵ روز مانده به انتخابات نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

سومین جلسه هیات اجرایی شهرستان بافق برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،‌سومین جلسه هیات اجرایی نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان بافق به ریاست فرماندار شهرستان بافق و با حضور اعضاء هیات اجرایی ، نظارت و بازرسی بر انتخابات عصر چهارشنبه در محل فرمانداری شهرستان بافق برگزار شد.

“حسین ندافیان” گفت: هدف از برگزاری جلسه ارائه گزارش اعضاء هیات اجرایی پیرامون آخرین وضعیت ، نحوه و چگونگی تعیین اعضای شعب اخذ رای و همچنین بررسی و هماهنگی جلسه آموزشی اعضای شعب بمنظور توانمند سازی و آمادگی لازم و بیان شرح وظایف آنان می باشد.

۱ نظر

  1. ابرکوهی می‌گه:

    مسئولین وریش سفیدان بافق وبهباداگر می خواهید اینبار نماینده از بافق وبهاباد باشد کاندیدای بافق و بهاباد را به اجماع برسانید وهمه به یکنفر رای بدهید