جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۴۶:۵۵ قبل از ظهر

وجود پیمانکاران غیربومی سبب کندی اجرای پروژه مسکن مهر بهاباد شده است

کد خبر: 11506
تعداد بازدیدکننده: 111
تاریخ: ۲۶ آبان ۱۳۹۱

بهاباد – خبرگزاری مهر: مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان یزد با اشاره به برخی از مشکلات مسکن مهر بهاباد گفت: وجود پیمانکاران غیربومی سبب کندی کار این پروژه در بهاباد شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا قربانیان در مراسم تودیع و معارفه سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بهاباد اظهار داشت: بحث مسکن مهر بهاباد به دلیل فاصله زیاد با مرکز استان، مشکل حضور پیمانکاران غیر بومی و دیگر مشکلاتی از این قبیل باعث عدم پیشرفت مناسب مسکن مهر در این شهرستان شد.

وی اظهار امیدواری کرد: با برنامه ریزی شایسته و اهتمام بیشتر مدیرعامل جدید و مجموعه شرکت تعاونی مسکن مهر بهاباد، شاهد واگذاری هر چه سریعتر مجموعه ۶۶ واحدی مسکن مهر به متقاضیان باشیم.

فرماندار بهاباد نیز در این مراسم اظهار داشت: به دلیل اینکه جمعیت شهرستان بهاباد کمتر از ۷۰ هزار نفر است، بسیاری از ساخت و سازها در این منطقه در حوزه بنیاد مسکن است.

محمدرضا هدایی، بهسازی و کار در روستاها را در اولویت شهرستان دانست و گفت: ساماندهی ورودی و خروجی روستاها، جدول گذاری، به سازی معابر و کارهای دیگر عمرانی در روستاها باید ضمن ارتباط تنگاتنگ با بخشداران، به صورت جدی دنبال شود.

در این مراسم از تلاش های مصطفی کاظمی تجلیل و مسلم فتاحی به عنوان سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بهاباد معرفی شد.

فتاحی پیش از این در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بافق مشغول به خدمت بود.