سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۴۷:۰۶ بعد از ظهر

آخرین وضعیت تیم های سنگ آهن بافق و فولاد یزد در لیگ آزادگان اعلام شد

کد خبر: 11683
تعداد بازدیدکننده: 143
تاریخ: ۳۰ آبان ۱۳۹۱

یزد – سرپرستان تیم های فوتبال سنگ آهن بافق و فولاد یزد ، آخرین وضعیت تیم های خود را در مقابل حریفان در هفته یازدهم این رقابت ها تشریح کردند .

آخرین وضعیت تیم های سنگ آهن بافق و فولاد یزد در لیگ آزادگان اعلام شد

سرپرست تیم فوتبال سنگ آهن بافق گفت: بعد از شکست تیم فوتبال اتکا گرگان در بافق ، تمرینات تیم برای مقابله با تیم شاهین بوشهر بصورت مستمر برگزار شده است .

‘ سید علی شریعتی ‘ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همه بازیکنان تیم به جزء ‘ مسعود ابطحی ‘ سالم هستند و محرومی نداریم .

سرپرست تیم فوتبال سنگ آهن بافق اظهار داشت: کادر فنی جدید طبق برنامه ای دقیق بر فعالیت بازیکنان و تمرینات آنها نظارت دارند .

شریعتی گفت: هدف تیم تنها شکست حریف بوشهری است که امیدواریم با همت بازیکنان و دعای مردم و علاقمندان محقق شود.

همچنین سرپرست تیم فوتبال فولاد یزد هم گفت: به جزء ‘ احمد کیا ‘ ، ‘ داود عظیمی ‘ و ‘ حمید جهانیان ‘ سایر بازیکنان می توانند فولاد را در مقابل ایرانجوان بوشهر همراهی کنند.

‘ محمد انواری ‘ افزود: برای بازی در مقابل تیم بوشهری بازیکن محرومی نداریم و همه آماده رویارویی با ایرانجوان هستند .

وی اظهار داشت: تمرینان تیم طی روزهای گذشته در ورزشگاه شهید نصیری برگزار شده و هم اکنون تیم در اردوی شبانه روزی بسر می برد .

در هفته یازدهم مسابقات فوتبال قهرمانی لیگ آزادگان کشور تیم های سنگ آهن بافق و فولاد یزد در روز چهارشنبه اول آذر از ساعت ۱۴ به ترتیب در بوشهر و یزد به مصاف تیم های شاهین و ایرانجوان بوشهر می روند.