• فید آر اس اس بافق فردا
  • صفحه گوگل پلاس بافق فردا Bafghfarda Google+ Page
  • صفحه فیسبوک بافق فردا Bafghfarda Facebook Page
کد خبر: 1209
تعداد بازدیدکننده: 15
تاریخ: ۰۱ اسفند ۱۳۹۰

فرمانده قرارگاه کربلای نیروی زمینی سپاه از آغاز مرحله اصلی رزمایش “والفجر” این نیرو خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار سرتیپ دوم پاسدار احمد دانش‌پژوه صبح امروز (دوشنبه) گفت: با الطاف خداوندی، تلاش، جدیت ودقت یگان‌های عمل‌کننده به ویژه بسیجیان، مراحل آماده‌سازی و مقدماتی رزمایش “والفجر” با دستیابی به اهداف تعیین‌شده، با موفقیت به پایان رسید و امروز رزمایش وارد مرحله اصلی و نهایی شده است.

وی با بیان اینکه “مراحل طراحی و آماده‌سازی رزمایش طی شش ماه گذشته در بخش‌هایی از کویر مرکزی و منطقه عمومی استان یزد صورت پذیرفته است”، اظهار کرد: پس از فراخوان بسیجیان سلحشور و نیروهای عمل‌کننده و سازمان‌دهی آنها در گردان‌های امام حسین(ع) و ستون‌کشی، مرحله مقدماتی رزمایش «والفجر» نیروی زمینی سپاه از دیروز آغاز شد.

فرمانده قرارگاه کربلای نیروی زمینی سپاه، برگزاری این رزمایش در چارچوب دکترین دفاعی نیروی زمینی سپاه را اقدامی پیش‌برنده خواند و درباره مرحله مقدماتی رزمایش،‌ گفت: در این مرحله سطح تیر توپ‌خانه‌ها، آتش تیربارها و ادوات مورد آزمایش قرار گرفت. همچنین عملیات ضد هلی‌برد توسط گردان امام حسین(ع) بافق با سرعت عمل انجام شد و این مرحله از رزمایش با عملیات تاخت شبانه بسیجیان مهریز به پایان رسید.

دانش‌پژوه در پایان، درباره نیروهای عمل‌کننده در رزمایش والفجر نیز اظهار کرد: رزمندگان بسیجی سازماندهی‌شده در گردان‌های امام حسین(ع) یزد، میبد، بافق، طبس، ابرکوه، مهریز و شهرستان صدوق و همچنین گردان ۱۸۱ و ۱۸۲ پیاده و تعدادی از گردان‌های زرهی، ادوات، مهندسی و جنگ نوین نیروی زمینی سپاه در این رزمایش حضور دارند.

 

نظرتان را بنویسید

لبخند و تلخند [1490 بازدید]
من خائن نیستم [1168 بازدید]

لوازم التحریر پردیس

 

ارائه دهنده انواع بازی های فکری و آموزشی

http://bafghparadise.blogfa.com

نشانی: خیابان چهارده معصوم بین فرعی 3 و 5 تلفن تماس: 4226754

تدریس خصوصی ویژه ی کنکور و ترجمه ی متون عمومی و تخصصی زبان انگلیسی

09139519838 - برزگری

 برای ریشه کنی اعتیاد و یاری بیماران اعتیاد به جمع ما بپیوندید

مرکز ترک اعتیاد پیام آوران بافق آماده دریافت نذورات و هدایای شما مردم فهیم در ایام ماه های مبارک شعبان و رمضان برای کمک به بیماران اعتیاد است.

شماره حساب مرکز ترک اعتیاد پیام آوران بافق جهت مساعدت های نقدی

۰۳۴۲۲۲۳۹۹۰۰۰۰بانک ملی

آدرس: بافق -میدان غدیر- ابتدای کمربندی سنگ آهن بافق     شماره تماس: ۰۹۱۳۹۶۹۳۳۸۵

طراح و برنامه نویس: سید احسان شریعتی بافقی - 09358002524 - ehsan.shariaty@gmail.com