دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۲۰:۴۶ قبل از ظهر

۸۲درصد جمعیت استان یزد از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند

کد خبر: 12257
تعداد بازدیدکننده: 137
تاریخ: ۱۴ آذر ۱۳۹۱

مدیر عامل شرکت گاز استان:
۸۲درصد جمعیت استان یزد از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند
یزد- مدیر عامل شرکت گاز استان یزد گفت:حدود ۸۲ درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.
به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی شرکت گاز استان یزد، علیرضا پیله ور افزود: تاکنون بیش از پنج هزار و ۹۲۶ کیلومتر شبکه گاز در استان اجرا شده که ۴۰۰ کیلومتر آن به هشت ماه نخست امسال مربوط می شود.
وی با بیان اینکه در ابتدای سال جاری تاکنون ۱۶ هزار و ۲۰۲ مشترک جدید نیز جذب شرکت گاز استان یزد شده اند، شمار مشترکان این استان را ۲۹۱ هزار و ۵۹۴ مشترک اعلام کرد.
پیله ور تعداد انشعابات نصب شده در سال جاری را حدود هفت هزار و ۴۰۰ عدد اعلام و تصریح کرد: هم اکنون شمار انشعاب های نصب شده در استان به ۱۷۱ هزار و ۹۵۴ عدد رسیده است.
وی درباره گازرسانی به شهر ها و روستاهای استان گفت: تاکنون ۱۶ شهر و ۱۰۱روستای استان کویری یزد زیر پوشش گاز طبیعی قرار گرفته اند و عملیات گازرسانی به سه شهر و ۷۴ روستا در دست اجراست.
وی ادامه داد: عملیات گازرسانی به پنج شهر و ۲۴۱ روستای دیگر استان نیز در دست اقداماتی نظیر انتخاب مشاور، طراحی یا انتخاب پیمانکار می باشد.

۵ نظر

 1. رضا می‌گه:

  اقای پیله ور خواهشاً کفر ما رو در نیار با این امار

 2. محمود می‌گه:

  آقای پیله ور خجالت که هنوز شهر معدنی که استان منافع زیادی از آن می برد بی گاز است

 3. دائی رضا می‌گه:

  خیلی جالبه استان یزد ۲۴ تا شهر داره؟؟خودش یه کشوره.تازه فکر کنم بافق رو حساب نکردن چون نه گازداره نه در حال گاز کشی هستن نه دارن مشاورانتخاب میکنن ..راستی واقعا بافق جزءکدوم یکی از این تقسیمات هست؟

 4. حسن غصه خور می‌گه:

  سلام
  متاسفانه شرکت گاز یزد و مسئولان فهیم آن ازکوچکترین محاسبات هم عاجزند
  نمیخواهم آمار بدهم و آدرسی ازکارهایتان را مستندکنم ولی شما با هزینه های بسیار سنگین که به جمهوری اسلامی تحمیل کرده اید گاز را یه روستاهایی برده اید که حتی چند خانوار انگشت شمار هم در آن زندگی نمیکنند و لی شهر بزرگ و پرجمعیت بافق با آن سابقه درخشان در دوران انقلاب و در دفاع مقدس را با نا جوانمردی از محاسباتتان حذف کردید و حالا که چوب حراج به منابع مالی بیت المال زده اید به بافق که رسید بودجه تمام شد؟
  اشکالی ندارد
  ان الله یدافع عن الذین آمنوا…

 5. رضادهقانزاده بافقی(رخصت) می‌گه:

  با سلام
  ازقدیم یه قانون نانوشته بوده که میگه قانونی که برای ۸۰ درصدمردم خوب باشد قانون بسیار خوبیست. احتمالا آقای پیله ور از پیروان همان قانون است و بنده خدادیده ۸۲ درصد مردم استان ازنعمت گاربرخوردارند پس دیگه نیازی نسیت که وقت باارش خود وشرکت تابعش را صرف ۱۸ درصد بقیه مدم کنند. راستی میگم وقتی میشه رفت یه شهردیگه زندگی کرد کی گفته…