دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۲:۰۳ بعد از ظهر

اتلاف اموال و وقت مسافرین حاصل بی مسؤلیتی چه کسانی است؟

کد خبر: 12389
تعداد بازدیدکننده: 130
تاریخ: ۱۷ آذر ۱۳۹۱

این اولین بار و مسلما آخرین باری نیست که وقت و اموال مسافرین استانهای کرمان و سیستان و بلوچستان که با بهره برداری از راه بافق – زرند – کرمان مسیر بافق را برای گذر از یزد تا مقصد خود انتخاب می کنند تلف می شود.

به گزارش خبرنگار بافق فردا گیر افتان ماشین حامل محصولات پلاستیکی که از یزد عازم زرند و سپس چابهار بود به علت ارتفاع پایین سطح پل سه دهانه خروجی شهر بافق به سمت کرمان موجب خسارت به بار این تریلی و اتلاف وقت بسیار راننده آن شد بطوری که راننده در شب بارانی بافق مجبور به توقف ۸ ساعته در جاده ورودی بافق آن هم در هوای سرد شده بود.

عدم نصب تابلویی مفید که ارتفاع پل را نشان دهد،عدم خط کشی سه راه خروجی پس از پل و مشخص نبودن یک طرفه یا دوطرفه بودن این راه که در مسیر کرمان،صدر آباد و بهشت الحسین منشعب می شود مشکلات ترافیکی را برای راننده های بافقی و غیر بافقی بوجود آورده است.

آیا بهتر نیست مسؤلین مربوطه با در دستور کار قرار دادن راه حلی مناسب کام مسافرین خصوصا راننده های حمل بار را با این اتفاقات تلخ نکنند؟آیا این است ثمره از بن بست خارج شدن بافق؟

 

 

 

 

 

 

 

 

۵ نظر

 1. بافقی می‌گه:

  شهردار بجای دلخوش کردن به سود درختان خرما بیاد چهار تا تابلو نصب کنه ومسافرین وراننده ها از بلاتکلیفی در بیاره در ضمن به خیابان شهدا اول فرعی ۱۱هم سری بزنید قدیمی ها میدانستند چه می کنند که این آبراه زیر میدان شهدا را درست کردند و شما آمدید بستید و باران بعد از عاشورا نشان داد که چرا این آبراه را گذاشتند آقای شهردار ومشاورین محترمشان.

 2. مهدی می‌گه:

  این اولین بار نیست که این اتفاق میفته،آخرین بار هم نخواهد بود
  میشد با چند تا علایم خطر و احتیاط جلوی این اتفاقات رو گرفت،ولی تنها یک تابلوی ارتفاع بیشتر نصب نکردند اونم خیلی کوچیکه
  درضمن شما لطف کردید که این همه تابلوی قشنگ نصب کردید زحمت میکشیدید دو تا دیگه هم توی مسیری که از سیریز میاد به سمت بافق و یزد میزدید تا مسافران سردرگم نشوند!
  با تشکر از بافق فردا

 3. soheil می‌گه:

  آقای شهردار شما کاری کنید

 4. محمد حسین می‌گه:

  دلم میسوزه برای مسافرین و رانندگان بدبختی که گذرشون به بافق میفته!!
  این که خوبه!ندیدین اون راننده بیچاره رو که بارش یه تراکتور نو بود و خورد زیر همین پل و داغون شد،بدبخت تو سر میزد
  فقط واسه ۲۰۰تومن پول حلال
  یا اون تریلی بیچاره که کانتینرش خورده بود زیر پل و افتاده بود!!
  تا کی آقای شهردار!!!؟؟؟

 5. محمد جواد می‌گه:

  شهر ما اگر دلسوز داشت اینقدر بدبختی نمیکشیدیم آیا باز نمودن مسیر بلوار ایت الله میرغنی زاده از جلو ایستگاه راه آهن تاپل سه دهنه بیشتر ازساخت پارک هزینه داشت