جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۸:۰۱ بعد از ظهر

هیچ گونه مالیاتی از معدن سنگ بیشه در به شهرستان بافق پرداخت نگردیده

کد خبر: 12584
تعداد بازدیدکننده: 174
تاریخ: ۲۳ آذر ۱۳۹۱

کاظم شهیدزاده با اشاره به نامه نگاری ها و پیگیریهایی که تا کنون در خصوص دریافت مالیات معدن سنگ زینتی بیشه در، عنوان داشت: تا کنون هیچ گونه مالیاتی از این معدن به شهرستان بافق پرداخت نگردیده است.

رئیس امورمالیاتی بافق افزود: چند نوبت نامه نگاری  با «گروه سنگ ز» در تهران شد و مسئولین این شرکت  بیان کرده اند؛ چون ما درچند جای کشور فعالیت داریم و دفترمان هم در تهران هست در صورت نیاز به  پرداخت مالیات در تهران اقدام می کنیم.

وی در خصوص پرداخت مالیات در شهرستان بافق، تصریح کرد: متن صریح قانون اینست که هرکس در هرمکانی فعالیت دارد می توانداظهارنامه مالیاتی ارائه و مالیاتش را پرداخت نماید و رسید دریافتی، قابل ارائه به اداره امورمالیاتی  محل دفتر آن شرکت است.

 وی ادامه داد: این موضوع را در جلسات فرمانداری با مسئولین شهرستان از جمله  فرماندار و شهردار نیز اعلام نمودیم که این شرکت در ازای برداشت سنگ، هیچگونه عوارض و مالیاتی به شهرستان نمی دهد

کاظم شهیدزاده در خصوص دیگر معادن اطراف شهرستان، یادآورشد: با پیگیری و رایزنی های که صورت گرفته مالیات سال گذشته میشدوان و فسفات که به اصفهان پرداخت شده بود عودت گردید و امسال نیز که به استان کرمان پرداخت شده بود طی نامه نگاری صورت گرفته مبلغ دریافتی بازگشت داده شد.

رئیس امورمالیاتی بافق در انتها خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه ارزش افزوده به خود شهرستان اختصاص داده می شود مودیان  سر موقع اظهارنامه خودشان را ارئه دهند و حق شهر را بپردازند

 

۷ نظر

 1. ناشناس می‌گه:

  با سلام ایااسم کامل این شرکت “ز” می باشد یا ادامه هم دارد

 2. مهدی می‌گه:

  از رئیس اداره مالیات جهت پیگیری این موضوع تشکر می کنیم

 3. حسین می‌گه:

  خمره نون دهی این شرکت در بافقه دفترشون در تهرانه، خنده داره

 4. soheil8 می‌گه:

  چرا معادن میشدوان و فسفات مالیات را به اصفهان پرداخت نموده اند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

 5. بی قرار... می‌گه:

  راستی چرا معادن میشدوان و فسفات مالیات امسال رو به کرمان داده بودند؟؟؟؟؟؟؟؟؟/!!!!!!!!!

 6. مهدی می‌گه:

  از رسانه های بافق خواهشمندیم با فشار از طریق افکار عمومی بر مسئولان تا حق عوارض شهرستان بافق را از این شرکت بگیرند

 7. سامان می‌گه:

  معلومه این معادن مال کیه؟ ….