پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۴۱:۲۶ قبل از ظهر

به نظرتان چرا فرماندار بومی بافق منصوب نمی شود؟

کد خبر: 12646
تعداد بازدیدکننده: 126
تاریخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۱

مدتی قبل مطلبی نوشتم با این عنوان که بافق  چشم انتظار فرماندار بافقی ست و در آن مطلب متذکر شدم که ما تصمیم مسئولین استان را رصد می کنیم  ببینیم آیا آنها نظر مردم و بوی‍ژه نظر امام جمعه محترم شهرمان در تعیین فرماندار  را لحاظ خواهند کرد یا نه ؟!

با اینکه مدت مدیدی است از بازنشست شدن فرماندار قبلی می گذرد  شهرستانی  با این قدمت (که شاید بهای  خدمتش را به  انقلاب و نظام می پردازد) هنوز با سرپرستی اداره می شود و هنوز از فرماندار بومی  جدید خبری مخابره نشده است .

چون  مردم علت های مختلفی رابرای  تعلل  در انتصاب فرماندار بیان میکنند، برای مطلع شدن نسبت به  افکار عمومی از شورای سردبیری  درخواست می کنم با طرح یک نظر سنجی جدید در این سایت افکار عمومی را بسنجد و  پرسیده شود که به نظر  مردم شهرستان علت  به تاخیر افتادن انتخاب فرماندار بومی  چیست ؟

۱-آیا بافق فردی که بتواند سکاندار فرمانداری شهرستان بشود را ندارد؟

۲-  در تعیین اینکه چه کسی فرماندار باشد بین صاحبنظران اختلاف وجود دارد؟

۳- استانداری یزد  مخالف انتخاب یک شخص بومی برای سمت فرمانداری بافق می باشد؟

دلائل دیگری از جمله…

 عباس یزدانی

۶ نظر

 1. باسلام به نظر من علتش این است که اولا شهرمون … نداره دوما امثال آقایانی مثل ح ن وت و ع ی دخالت میکنند

 2. مهدی می‌گه:

  اصغر خان اینها همش فیلم بازی برادران استانداریه

 3. محمد رضا می‌گه:

  اقا شهر ما… داره خدا میداند مسئولان استان برای چه این موضوع را به تاخیر می اندازد فقط همین قدرمیدانم که تمام این کارها بازی است که سر مردم می آورتد

 4. ناشناس می‌گه:

  کسانی که پشت پرده انتخاب نکردن فرماندار هستند می خواهند از خلا بی فرمانداری استفاده کرده تا تفکرات استثماری خودشان را به شهرستان تحمیل کنند.

 5. بافقي می‌گه:

  آقای یزدانی پروژه های مسکن مهرتون به کجا رسید از مشهد بالاخره بر گشتید یاد بافق افتادید فرماندار باشه میبرند نباشه هم میبرند

 6. ایهود مسلمان ناب می‌گه:

  من بافقی نیستم. اما
  اولاً حداقل چهار فرماندار بومی فرماندار بافق بوده اند. آنها برای آبادانی شهر چه کرده اند؟ شما با این افراد چه کرده اید؟
  ثانیاًاگر فرماندار و برخی مسئولیت های کلیدی در دست افراد غیر بومی است مشکل خود بافقی ها هستند.
  ثالثاًچه اصراری دارید فرماندار بومی باشد. چه فرقی می کند.مگر فرماندار بومی قرار است معجزه کند. من صدها بار در جلساتان عرض کرده ام بومی یا غیر بومی فرقی ندارد چه برنامه ای برای اداره شهرتان دارید؟
  و
  رابعاً اگر اشتباه نمی کردید الان آقای صباغیان در مجلس بود و بخشی از مشکلات ملی و منطقه ای حل بود. من چقدر دست و پا زدم. نتیجه چه شد. برخی افراد به من گفتند تا کتک نخوردی دست بردار. مسائل شهر ما به یک غیر بومی ربطی ندارد.