دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۳۶:۴۵ قبل از ظهر

نیاز ۳۰۰میلیون تومانی برای تکمیل پروژه آبرسانی مبارکه بافق

کد خبر: 12657
تعداد بازدیدکننده: 58
تاریخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۱

مدیرکل آبفای روستایی یزد:
همه روستاهای بالای ۲۰خانوار بافق از آب شرب بهداشتی بهره‌ مندند/ نیاز ۳۰۰میلیون تومانی برای تکمیل پروژه آبرسانی مبارکه بافق
 مدیرکل آبفای روستایی استان یزد گفت: همه روستاهای بالای ۲۰ خانوار و ۹۰ درصد روستاهای زیر ۲۰ خانوار بافق از نعمت آب شرب بهداشتی بهره‌مند هستند.
محمدرضا حاتمی در حاشیه بازدید از طرح‌‌های آبرسانی روستایی بافق در گفت‌وگو با خبرنگارما  اظهار داشت: در حال حاضر مهم‌ترین برنامه‌های شرکت آب و فاضلاب روستایی ارتقا آب شرب بهداشتی روستاها است.
وی افزود: با اشاره به پروژه‌های آبرسانی در روستاهای بافق خاطرنشان کرد: دو مجتمع آبرسانی در سطح شهرستان بافق در دست اقدام است و مجتمع آبرسانی سبزدشت بافق هم به اتمام رسیده است.
مدیرکل آبفای روستایی استان یزد بیان داشت: حجم عملیات مجتمع آبرسانی مبارکه شامل هفت کیلومتر خط انتقال و ۳٫۵ کیلومتر بازسازی شبکه شده است.
حاتمی با اشاره به اعتبار۸۰۰ میلیونی تومانی برای تکمیل پروژه آبرسانی مبارکه عنوان کرد: تاکنون مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان از این مبلغ تامین شده است و ۳۰۰ میلیون تومان آن نیز با همکاری فرمانداری بافق و شرکت آبفای استان به زودی تامین می‌شود.
وی اظهار امیدواری کرد: با تامین اعتبار مورد نیاز این پروژه تا سه ماه آینده به بهره‌برداری کامل برسد.
حاتمی تصریح کرد: همه روستاهای بالای ۲۰ خانوار و ۹۰ درصد روستاهای زیر ۲۰ خانوار بافق از نعمت آب شرب بهداشتی بهره‌مند هستند که در مقایسه با نرم کشوری در وضعیت خوبی قرار دارد.
  در شهرستان بافق بیش از ۵هزار و ۲۰۰ انشعاب کنتور آب شرب موجود است که ۸۵ درصد آن خانگی است/عبداللهی