شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۳۸:۲۳ قبل از ظهر

رسیده به بافق فردا

کد خبر: 12846
تعداد بازدیدکننده: 180
تاریخ: ۳۰ آذر ۱۳۹۱

با سلام و خسته نباشد
میخواستم به اطلاع برسانم چه جوری است که در بافق عده ای غیر بومی زمام ریاست هر اداره ای را در دست میگیرند و تا میتوانند بافقی ها را خورد میکنند
دیروز خبردار شدم مدیر گروه رشته مدیریت را برکنار و آقای … را به جای ایشان منصوب کرده اند . در صورتی که ایشان فقط سه روز آخر هفته را بافق هستند و هر دانشجویی کاری براش بیش بیاد باید فقط این سه روز بره دانشگاه . علت را که جویا شدیم فهمیدیم که به علت ایستادگی ایشان جلو … که حقوق آنها را کسر کرده بودند این تصمیم گرفته شده . در صورتی که مدیر گروه ماخود معاون مالی بودند ولی الان هیچ ( فقط در حد یک استاد ) . درد من از این است که آخه تا کی ما تحصیل کرده هامون باید کنار گذاشته بشن و از اونا استفاده نکنیم . و چند تا غیر بومی که از شهرهای دیگه می آیند بر ما حکومت کنند . لطفا این مطلب رو در سایت خودتون قرار بدید . تا کی واقعا باید ما بافقی ها بد بخت باشیم اون از دکتر یاراحمدی و دیگران و این هم از این قضیه .

دانشجوی مدیریت بافقی

۱۷ نظر

 1. علی می‌گه:

  سلام
  متاسفانه برای مسئولین شهر ما این یک جابجایی معمولیه ولی درصورتیکه بررسی کنند متوجه خواهند شد که این فقط تسویه حساب شخصی بوده. هرکس که از هیات رئیسه انتقاد کند به یک شکلی با اون برخورد می شود که اکثرا بافقی هستند و الان هم که انتقادات جدیتر شده آقای رییس برای درامان بودن قول رفتن دادند که اگه اونم مسئولین پیگیری نکنند انجام نمیشود.

 2. علی محمد می‌گه:

  درست میگویند دوست عزیزمان
  جناب اقای سلیمانی واقعآاستاد دلسوزو پر بار از نظر علمی برای دانشجویان بود. ولی چه کنیم که رییس دانشگاه مان هم غیر بومی است.

 3. بافقی می‌گه:

  با سلام
  به نظر من وقتی شهری بی صاحب باشه بد تر از این هم سرش میاد که افرادی غریبه بر سر ما حکومت کنند و افرادی که لیاقت بیشتر از اینها رو دارن کنار بزنن و هر بلایی خواستند سر شهر ما بیارند . مگه مهندس تشکری ریاست دانگاه آزاد چه مشکلی داشت . که حق و والانصاف این دانشگاه با عظمت رو ساخت . ولی حالا چی با مدیریت این آقایون باید منتظر تعطیلی دانشگاه و به قول یکی از دوستان پرورشگاه ماهی و …. تبدیل بشه . آخه تا کی باید چشامون رو رو حقایق ببندیم . حالا دیگه بسه به خدا

 4. محمد غصه نخور می‌گه:

  هر که در این درگه مقرب تراست جام بلا بیشترش میدهند.
  رئیس دانشگاه میخواهد بافقی ها را از صدر کار بردارد.
  قابل توجه مسئولین مگر ما نمیتوانیم یا نداریم کسی که این دانشگاه را اداره کند.
  ما رئیس بومی میخواهیم.

 5. دلدار می‌گه:

  انگاری رئیس دانشگاه آزاد نمی دونه طرف حسابش دانشجوهای شهردارالشجاعه بافق هستندپس شمارش معکوس رادرجهت تعویض اوباید شروع کنیم

 6. یلدا می‌گه:

  اقای رئیس دانشگاه آزاذ متاسفانه امتحانات را مردود شده اید هر چند خودتان فکر کنید قبول هستید.دانشجویان – اساتید و کارمندان و حالا مردم شهر برای رفتن شما دعا می کنند و از مسئولین تقاضای پیگیری داریم.

 7. در صورت پیگیری نکردن مسولین مرتبط با این قضیه ما دانشجویان مدیریت و حسابداری در مسجد دانشگاه تحصن خواهیم کرد .

 8. رضا می‌گه:

  به نظر به جای این مدیریتی که این آقایان دارند و فقط برابر ضوابط را یاد گرفته اند اگر دو تن از پرسنل قدیمی دانشگاه یعنی … و … را به ترتیب رئیس و معاون بگذارند کارایی دانشگاه بالاتر می شودو…

 9. حسن می‌گه:

  هدف فقط کنار زدن بافقی ها بوده مگر بومی های دیگر این گروه(طباطبایی) که سابقه چند دوره معاونت و غیره هم داشتن نمی تونستن گروه را اداره کنند.مسئولین اگر واکنشی نشان ندهند مطمئنا سر خودشونم میاد.

 10. مواظب خودت باش می‌گه:

  اقای … یا حکم اقای … را برمیگردونی یا طرف حساب ماییم…
  .

 11. آوای بافق می‌گه:

  یکی از اخلاق نچسب بعضی ازما بافقی ها اینست که همه کس و همه چیزرا برای رسیدن و ترقی خودمان میخواهیم. امثال دکتر یاراحمدی خیلی خیلی بیشتر از ظرفیت بافق هستند که بخواهند خودرا درگیر کارهی اداری و اجرایی در این سطح بافق خرج کنند. ما باید از اینکه دست و پای بزرگان درگیر کارهای درجه چندمی نمی شود و یا از آن مسولیت آزاد می شوند نگران نباشیم.اساتید بافقی چون دکتر یاراحمدی،دکتر برخورداری و مهندسانی چون سلیمانی و قانعی با کناررفتن از کار اجرایی بهترین فرصت را برای ادامه تحصیل و تحقیقات و کارهی پژوهشی بدست می آورند. موفق و سرافراز باشند.

 12. دانشجویان رشته حسابداری می‌گه:

  در پاسخ به صحبت های (اوای بافق) که فرصت پژوهش و عملیات پیدا میکنند درسته ولی دلیل نمیشه که استاد سلیمانی را از سمتش بدون دلیل عوض کنند.
  ما دانشجویان اماده ایم برای تغیرمدیربه مدیر بومی

 13. بافقی می‌گه:

  جناب آوای بافق .
  بحث اصلی ما این است که به بافقهای خودمون هم اجازه رشد بدهیم . اگه تو این دوره زمونه ادامه تحصیل هم بدهی و این برخوردها را با شما بکنند دیگر دلت برای شهرستانت میسوزه که بخوای واسه اون قدم برداری . اگه ما بافقی ها از تحصیل کرده هامون حمایت نکنیم در برابر این بی عدالتی ها مطمن باشید همیشه همین میمونیم که هستیم . .

 14. دانیال می‌گه:

  مسئولین بافق حالا دیگه سرتون را از زیر برف بیارید بیرون که دیگران برای ما تعیین و تکلیف نکنند.

 15. دلدار می‌گه:

  واقعا جای بسی تاسف است

 16. دانشجو می‌گه:

  بازم خدا را شکر که به هدفمون رسیدیم

 17. دانشجو می‌گه:

  با سلام
  این دانشگاه از زمان آقای … رو به افول بود مدیرگروهی که خود سرکلاس درس سخت می گرفت اما فامیل های خود را بدون آمدن به کلاس نمره قبولی و دانشجوهای غریبه را نمره مردودی می داد خدا عادل است بالاخره ما هم به آرزو رسیدیم