پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۲۶:۱۷ قبل از ظهر

مجموعه جوار معدنی بافق که به زودی به بهره برداری می رسد مبارک بافق باشد/ از زحمات ، تلاش ها و پیگیری های مدیر عامل شرکت سنگ آهن بافق در این مدت تشکر می کنم

کد خبر: 12991
تعداد بازدیدکننده: 163
تاریخ: ۰۲ دی ۱۳۹۱

استاندار یزد در بازدید از طرح های شرکت سنگ آهن بافق مطرح کرد:
مجموعه جوار معدنی بافق  که به زودی به بهره برداری می رسد مبارک بافق باشد/ از زحمات ، تلاش ها و پیگیری های  مدیر عامل شرکت سنگ آهن بافق در این مدت تشکر می کنم .
استاندار یزد طی هیئتی همراه با جمعی از معاونان خود  از طرح های دردست اقدام شرکت سنگ آهن مرکزی بافق بازدید کرد.
امروز استاندار یزد و جمعی از معاونان خود به بافق سفر کرد و مورد استقبال امام جمعه ، سرپرست فرمانداری ، مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق و جمعی از مسولان محلی  قرار گرفت .
محمدرضا فلاح زاده ابتدا از استخراج معدن سنگ آهن بافق بازدید کرد و با حضور در محل  پروژه های در دست اقدام آگلومراسیون ، گندله ، فولاد و طرح گازرسانی بافق روند اجرایی این پروژها را مورد بررسی قرار داد.
استاندار یزد در حاشیه این بازدید در سایت آگلومراسیون گفت: امیدواریم طبق برنامه زمانبدی شده با پیگیری های مستمر مدیرعامل شرکت سنگ آهن بافق و مسولان طرح آگلومراسیون تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده به بهره برداری برسد.
وی افزود: مجموعه معدنی و صنعتی که در جوار هم در شهرستان بافق است حاصل تلاش و پیگیری های مدیرعامل شرکت سنگ اهن مرکزی بافق است که در این مدت تصدی مدیریت از هیچ کوششی برای تکمیل این واحد ها دریغ نکرده است .
فلاح زاده تصریح کرد: با راه اندازی این مجموعه جوار معدنی تحول اقتصادی بزرگی در این شهرستان صورت گیرد.
استاندار یزد با اشاره به طرح های در حال ساخت بیان داشت : مهم شروع کار پروژه است و زمانی که شروع شد هرچند با تاخیر باشد ولی کار به پایان می رسد.
وی افزود: با بهره برداری از این طرح های بزرگ معدنی در بافق ،تولید سنگ آهن، کنسانتره ، گندله  تا شمش فولاد و فولاد اسفنجی و سایر محصولات معدنی در این شهرستان صورت می گیرد که انشاء الله مبارک بافق باشد.
امام جمعه بافق نیز در این بازدید با تشکر از حضور استاندار یزد و معاونان وی  د ربافق گفت : اگر در شرکت سنگ آهن بافق موفقیت هایی صورت گرفته و مدیریت این مجموعه در پیشبرد کارها موثر بوده است بی شک حمایت ها و پشتیبانی استاندار و معاونان در استانداری بوده است .
حجت الاسلام سلیمانی اظهار امیدواری کرد این همراهی و پشتیبانی های استاندار و همکاران وی برای تحقق اهداف مدیریت شرکت سنگ آهن بافق تا بهره برداری از این طرح های جوار معدنی که شکوفایی اقتصادی را برای بافق به همراه دارد ، همواره مستمر و پایدار باشد.
بافق / عبداللهی

۶ نظر

 1. محمد رضا می‌گه:

  آقای استاندار مردم خیال کردند برای معارفه فرمانداربومی شهرستان تشریف آوردید.
  سردار گرامی تا کی بایداین بازی های بازدید از پروژه های نیمه تمام ادامه پیذا کندتا تکمیل گردد

 2. ali می‌گه:

  روز مرگم، هر که شیون کند از دور و برم دور کنید
  همه را مســــت و خراب از مــــی انــــگور کنیـــــد

  مزد غـسـال مرا سیــــر شــــرابــــــش بدهید
  مست مست از همه جا حـــال خرابش بدهید

  بر مزارم مــگــذاریــد بـیـــاید واعــــــظ
  پـیــر میخانه بخواند غــزلــی از حــــافـــظ

  جای تلقــیـن به بالای سرم دف بـــزنیـــد
  شاهدی رقص کند جمله شما کـــف بزنید

  روز مرگــم وسط سینه من چـــاک زنیـد
  اندرون دل مــن یک قـلمه تـاک زنـیـــــــد

  روی قــبـــرم بنویـسیــد وفــــادار برفـــت
  آن جگر سوخته خسته از این دار برفــــت”ء

  وصیت نامه شاعر سوخته دل وحشی بافقی

 3. بافقی می‌گه:

  بشنو ولی باور نکن

 4. بافقی می‌گه:

  مهم شروع کار پروژه است وقتی معدن تمام شد انشائ الله به بهره برداری میرسد

 5. ناشناس می‌گه:

  چی رو مبارک با شد نکنه کارخانه کاشی و پتروشیمی یا فولاد ابرکوه مبارک باشدتاطرح های رنگ ورورفته ونیمه تمام شهرستان بافق

 6. بافقي می‌گه:

  به استاندار بگید حاضره وقت بگذاره بیاد طرحهای نیمه تمام را ببینه ولی حاضر نیست بشینه درد دل مردمی که او استاندارش هست را بشنوه بگید بیاد دم شرکت گاز یا اول خیابا مالک اشت ببینه مردم چه میکشند از وعده هایی که عملی نشد یا اون بدبختی که باید بیست لیتری دست بگیره و دنبال نفت باشه تا زن وبچه اش سرما نخورند آقای استاندار