سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶:۰۶ قبل از ظهر

کارخانه گندله سازی بافق با حضور معاون وزیر صنایع و معادن کلنگ زنی می شود

کد خبر: 13011
تعداد بازدیدکننده: 241
تاریخ: ۰۳ دی ۱۳۹۱

محمد جواد عسکری مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی در ارتباط بادیدار استاندار ازطرحهای صنعتی و کارخانه های جوار معدنی شهرستان بافق در گفتگوبا(بافق فردا) عنوان کرد:

باهماهنگی که صورت گرفته استاندار وهئیت همراه از بخش استخراج چغارت بازدید کرد که مدیران مربوطه  خلاصه ای از  نحوه استخراج ومیزان ذخایر باقی مانده سنگ آهن چغارت توضیحاتی ارائه کردند ودر ادامه بازدیدی ازسایت الگومراسیون صورت گرفت که این کارخانه در حیطه طرح های مهر ماندگار دولت قرار گرفته و بنا ست این پروژه در اوایل سال ۱۳۹۲افتتاح شود  و همچنین از طرح وتوسعه وروند ساخت کارخانه نوردوفولاد بافق بازدید به عمل آورد.

محمد جواد عسگری درباره چگونگی عملیاتی شدن کارخانه گندله سازی بافق گفت :  کارخانه گندله سازی پنج میلیون  تنی که ازخواسته های دیرینه مردم بافق بود، خوشبختانه با مساعدت خوب سازمان توسعه (ایمیدرو) و ناشی از مکاتبات وپیگیرهای موثر استاندار،نماینده مجلس ودیگر مسئولان  شهرستان  صورت گرفت درروزسه شنبه هفته جاری با حضوردکتر احمدی معاون وزیرضمن تبادل امضاء همکاری با شرکت های چینی دخیل در ساخت گندله،کلنگ زنی خواهد شد تا به زودی شاهد عملیاتی شدن ساخت این کارخانه نیز باشیم و در کنار آن نیز پروژه اصلاح خط تولید کنستانتره نیزاجرایی می شود.

وی در مورد تامین آب پروژهای مذکور گفت: مکاتباتی با آب منطقه ای وآبفای شهری صورت گرفته تا انشاءالله بخشی از آب مورد نیاز خود را از تصفیه فاضلاب  شهری تامین کنیم وباتوجه به اینکه سفره های آب زیرزمینی دشت حسن آباد وآبریز غنی بوده وهیچ گونه افتی ندارد پیگیرمجوز برداشت  ۱۵۰۰لیتر آب از چاههای حفرشده گذشته سنگ آهن درمناطق مذکور هستیم .

مدیرعامل شرکت سنگ آهن در پایان خاطرنشان کرد: با حضور معاون وزیر ازبلوار ۲۶کیلومتری سنگ آهن  که حاصل زحمات مدیرانی همچون مرحوم مهندس  دهستانی،مهندس احمدیه ودکتریاراحمدی بوده بهره برداری می شودتا کامیون های سنگین حمل بارسنگ آهن از این مسیر تردد کنند .

۱۱ نظر

 1. soheil می‌گه:

  تاالان که هرچی کلنگ زدیم ثمر نداشته خب دوباره میزنیم.

 2. حسن می‌گه:

  خوش بحال شعبان با همین کلنگ ها اینقدر ارباب شده

 3. علی رضا می‌گه:

  این که آقای عسکری در خصوص کمربندی، از مدیران قبلی یاد کردند رفتاری بسیار شایسته و قابل توجه و نوعی ترویج ادب است.

 4. محمد رضا می‌گه:

  امیدواریم با دید بازی که مدیریت شرکت سنگ آهن دارد تمام طرحهای مسکوت مانده احیاشود.

 5. س - حسینی می‌گه:

  جناب عسکری
  با سلام و خسته نباشد
  با انتصاب شما به سمت مدیر عاملی سنگ آهن بارقه ای از امید در بافقی بوجود آمد.امید آنکه با تکیه بر الطاف الهی و گزینش سیاستهای اقتصادی بجا شاهد پیشرفت روزافزون بافق در بعد صنعتی و به شکل عملی و ملموس باشیم.خدایتان یاور و پشتیبانتان باد.از موجهای مخالف نهراسید. شما همانگونه که در دفاع مقدس نشان داده اید مرد میدان عمل هستید.

 6. سامان می‌گه:

  همت بلند دار که مردان روزگار از همت بلند به جایی رسیدند از دلسوزی های مدیر عامل ممنونیم

 7. ناشناس می‌گه:

  آقای س. حسینی کدام همشهری است که نخواهد شهرش اباد شود و جوانش مشغول نگردد.
  فکر نمی کنم موج مخالفی باشد.مردم همراهی هم می کنند حتی اگر بگویند خاک این منطقه را با دست برداریدتا برایتان کارخانه بزنیم مطمئنا در این امر شرکت می کنند.مردم از بدقولی مسولان خسته شدند.به امید پیروزی و طول عمر آقای عسکری
  انشاالله

 8. تابان می‌گه:

  الهی شکر باز مردم شاهد ببار نشتن انتظارات به حقشان هستند اگر ما از مسولان حمایت ودرکنارشان باشیم مطمنا شاهد بالندگی وپیشرفت شهرمان خواهیم بود انشاا…

 9. قاسم می‌گه:

  شتر در خواب بیند پنبه دانه

 10. حسینی می‌گه:

  درست است که آقای عسکری در مورد کمربندی از مدیران قبلی تشکر کردند ولی آقای احمدیه بلافاصله بعد از این که مدیر شد کمربندی را تعطیل کرد و مثل هتل که گفته بود احداث آن کار اشتباهی هست به کمربندی اهمیتی نداد و بعد از کشته شدن چند نفر و اعتصاب مردم در بلوار انقلاب مجبور به ادامه کار شد.

 11. منتقد می‌گه:

  آقای س. حسینی اگر شما بادمجان دور قاب چین ها نباشید که همه مردم با هم به راحتی زندگی می کنند و آب گل آلودی هم نیست تا نهال کینه را با قیمتی گذاف در زمین آهنشهر بکارید.