یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۵۵:۳۲ قبل از ظهر

دهستان بهادران مهریز به بخش تبدیل می‌شود

کد خبر: 13036
تعداد بازدیدکننده: 183
تاریخ: ۰۳ دی ۱۳۹۱

نماینده مردم مهریز در مجلس خبر داد
دهستان بهادران مهریز به بخش تبدیل می‌شود

خبرگزاری فارس: نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: با قول مساعد وزیر کشور، دهستان بهادران مهریز به بخش تبدیل می‌شود.

حجت‌الاسلام دخیل‌عباس زارع‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از مهریز با بیان اینکه قول مساعد وزیر کشور در مورد بخش شدن دهستان بهادران صادر شده، اظهار داشت: در دیدار با رئیس جمهور مشکلات و درخواست‌های حوزه انتخابیه مطرح و یکی از این مشکلات که دستور مساعد آن از سوی دفتر رئیس جمهور صادر شد، تبدیل شدن دهستان بهادران مهریز به بخش بود.

زارع‌زاده خاطرنشان کرد: پس از پیگیری این درخواست، دفتر رئیس جمهور در نامه‌هایی به معاون اول رئیس جمهور و وزیر کشور دستور فوری رسیدگی، مساعدت و اعلام نتیجه را صادر کرد که امید است با توجه ویژه استاندار یزد، این امر هر چه سریع‌تر به نتیجه برسد.

نماینده مردم مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طرح ارتقا دهستان بهادران و تعدادی از مجموعه‌ها و روستاهای مجاور از توابع بخش مرکزی مهریز به بخشی مستقل، چندین سال است که از استانداری یزد تهیه و به وزارت کشور ارسال شده است.

وی با بیان اینکه قبلا کارشناسان تقسیمات کشوری نیز از منطقه بازدید کرده‌اند، متذکر شد: با توجه به قابلیت‌های کم نظیر بهادران به ویژه شرایط جغرافیایی، زیست محیطی، برخورداری از واحدهای صنعتی و تبدیلی کشاورزی، ۷ هزار هکتار باغات پسته، معادن سرب و روی مهدی آباد همچنین تک بخش بودن شهرستان مهریز با وسعت ۶۷۲۰ کیلومتر مربع، این خواسته به حق الهی به زودی محقق خواهد شد.

۱ نظر

  1. حسن می‌گه:

    فقط مهریز را بچسب بافق و بهاباد را ولش