شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۰۱:۵۱ قبل از ظهر

پروژه گازرسانی به بافق با اعتبار ۷۰ میلیارد تومان تا مهرماه سال آینده به بهره برداری خواهد رسید

کد خبر: 13053
تعداد بازدیدکننده: 108
تاریخ: ۰۳ دی ۱۳۹۱

استاندار یزد روز شنبه در سفر به شهرستان بافق، تعدادی از پروژه های عمرانی و صنعتی – معدنی این شهرستان را مورد بازدید قرار داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد، “محمد رضا فلاح زاده” در ابتدای حضور خود در شهرستان بافق در معدن سنگ آهن مرکزی ایران حضور یافت و پس از بازدید از مرحله استخراج معدن، پروژه آگلومراسیون را مورد بازدید قرار داد.

پروژه آگلومراسیون یکی از پروژه های مهر ماندگار در بافق می باشد که تاکنون ۸۵ درصد پیشرفت داشته است.

استاندار گفت: امیدواریم این پروژه تا پایان اردیبهشت سال آینده به بهره برداری برسد تا در آینده نزدیک شاهد انجام تمام مراحل تولید آهن از معدن تا شمش در این شهرستان باشیم.

پروژه های فولاد بافق، گندله سازی و معدن چغارت از دیگر پروژه های معدنی بود که فلاح زاده از نزدیک در جریان پیشرفت آن ها قرار گرفت.

استاندار یزد در ادامه سفر خود از خط گازرسانی به بافق بازدید کرد.پروژه گازرسانی به بافق با اعتبار ۷۰ میلیارد تومان تا مهرماه سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

بزرگراه یزد- بافق آخرین پروژه مورد بازدید استاندار در سفر به شهرستان بافق بود.پروژه احداث بزرگراه یزد – بافق در سه قطعه ۲۶ کیلومتری، ۳۶ کیلومتری و ۴۳ کیلومتری در حال اجرا می باشد.

فلاح زاده در پایان بازدید از خط گاز رسانی و احداث بزرگراه گفت: اجرای این دو پروژه تاثیر بسزائی در گازرسانی و احداث بزرگراه به شهرستان بهاباد دارد.

۱ نظر

  1. قاسم می‌گه:

    تندتند تاریخ ها را بیاندازید عقب تا ذخایر گاز تمام شود وما عقب مانده باقی بمانیم