دوشنبه ۱ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۴۳:۱۱ بعد از ظهر

مسائل و مشکلات شهرستان بهاباد با حضور مسئولین استان بررسی شد

کد خبر: 13117
تعداد بازدیدکننده: 108
تاریخ: ۰۶ دی ۱۳۹۱

یزدفردا:مسائل و مشکلات شهرستان بهاباد با حضور مسئولین استان بررسی شد

معاون استاندار به همراه جمعی از مدیران کل استان با حضور در جمع نمایندگان و معتمدین شهرستان بهاباد به بررسی مسائل و مشکلات شهرستان پرداخت.

image_62023

به گزارش یزدفردا؛ روز دوشنبه جلسه ای با حضور رضائی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری یزد، دهقان مشاور استاندار در امور ایثارگران، ابوترابی مشاور استاندار در امور فرهنگی و اجتماعی، زارع مدیرکل اداری و مالی استانداری، حدادزاده مدیرکل دامپزشکی، رضائی مدیرکل راه و شهرسازی، اسلامی مدیرعامل آب و فاضلاب، غفوری مدیرعامل آب منطقه ای، زارع مدیرکل صنعت، معدن و تجارت، پیله ور مدیرعامل شرکت گاز، صباغ زادگان مدیرعامل شرکت برق منطقه ای استان، میرزایی معاون دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، فرماندار بهاباد، اعضای شورای اسلامی شهر و معتمدین و نمایندگان مردم شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه معتمدین مردم به بیان مسائل و مشکلات شهرستان پرداختند. قطع برداشت بی رویه معدن چادرملو از آب سفره های زیرزمینی بهاباد که باعث شوری و افزایش زیاد املاح آب آشامیدنی و افت شدید آب سفره های زیرزمینی شده و کاهش چشمگیر سطح زیر کشت محصولات کشاورزی شهرستان را بدنبال داشته است، از مهمترین خواسته مردم بود که خواستار رفع این معضل بودند.

در پایان جلسه ،که حدود سه ساعت به طول انجامید، معاون استاندار قول پیگیری درخواست های مردم را داد و اظهار داشت جهت رفع مشکلات شهرستان این جلسات با حضور مسئولین استان ادامه خواهد داشت.