جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۴۰:۲۸ قبل از ظهر

تودیع و معارفه فرماندار بافق

کد خبر: 13143
تعداد بازدیدکننده: 237
تاریخ: ۰۶ دی ۱۳۹۱

تودیع و معارفه فرماندار بافق

با حضور دشتی، معاون سیاسی استاندار، تقوایی جانشین معاون سیاسی استان، حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه و جمعی از روسای ادارات بافق مراسم تودیع و معارفه فرماندار بافق در سالن اداره ارشاد این شهر، انجام شد.

مراسم-تودیع-و-معارفه-فرماندار-بافق-150x150

در این مراسم امام جمعه بافق با اشاره به خواست خود برای تعیین فرماندار بومی، برای فرماندار جدید که منصوب نظام است، آرزوی موفقیت کرد.

حسین ندافیان، فرماندار سابق بافق نیز در این مراسم با ارائه گزارش مختصری از فعالیت صورت گرفته  در زمان مسئولیت ، مهمترین کارهای نیمه تمام را گازرسانی، بزرگراه بافق – یزد، حل مشکل بیکاری و احداث راه بافق – خرانق برای خارج شدن این شهر از بن بست برشمرد.

دشتی؛ معاون سیاسی استاندار نیز با اشاره به روحیات مذهبی و ولایی مردم بافق، دو خصلت عمده برای بافق برشمرد. یکی ویژگی فرهنگی و مذهبی و دیگری اقتصادی و تلاش و کار.

مراسم-تودیع-و-معارفه-فرماندار-بافق-11-150x150

وی با مژده رسیدن ده دستگاه ماشین حامل لوله های گاز، از شروع مجدد پروژه گازرسانی خبر داد.

در ادامه با اهداء لوح از خدمات آقایان ندافیان و صمدی تقدیر شد و آقای دهقان خاوری به عنوان فرماندار جدید منصوب شد.

وی که معاون اداره ارشاد استان بوده است مهمترین اولویت کاری خود را تحقق چشم انداز ۱۴۰۴ دانست و استفاده از ظرفیت نخبگان و فرهیختگان را برای ادامه کار خود ضروری دانست.

…………………………

با حضور معاون سیاسی  استاندار یزد ، فرماندار جدید بافق معرفی شد.

فرماندار جدید بافق : مهمترین اولویت کاری خود را تحقق چشم انداز ۱۴۰۴ و استفاده از ظرفیت نخبگان و فرهیختگان را برای ادامه کار می دانم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، در مراسمی با حضور معاون سیاسی استاندار ، مدیر کل سیاسی استانداری یزد ، امام جمعه ، سرپرست فرمانداری و مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان فرماندار جدید بافق معرفی و منصوب شد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد در این مراسم گفت: خداوند  توفیق دهد تا در دورانی که مسئولیت داریم بتوانیم از فرصتِ مغتنم برای خدمت هر چه بیشتر به مردم استفاده کنیم.

“غلامحسین دشتی” به ۹ دی روز بصیرت اشاره کرد و افزود: حضور مبتنی بر آگاهی و بصیرت عمیقِ دشمن شناسی در ۹ دی ۸۸ ، امام زمان (عج) و مردم را خوشحال و نظام وانقلاب را بیمه کرد.

وی  افزود: کسانی خارج از مرزهای کشور به فتنه گری دل بسته بودند تا با استفاده از هنجار شکنان داخلی بتوانند به کشور اسلامی ایران لطمه بزنند.

دشتی تصریح کرد: در این برهه حساس زمان باردیگر لطف خداوند شامل حال مردم شد و نقشه شوم دشمنان را نقش بر آب کرد.

معاون سیاسی استاندار یزد ، فتنه ۸۸ را به جنگ خندق تشبیه کرد و افزود: در حوادث بعد از انتخابات دهم ریاست جمهوری ، چهره هایی بودند که خود را پنهان و مردم را سپر قرار می دادند.

وی ادامه داد: مردم وقتی فهمیدند این چهره ها دست در دست دشمن دارند به آنها پشت کرده و با بصیرت تمام، حماسه ۹ دی را خلق کردند.

دشتی ۱۲ دی را نیز روز یزد خواند و گفت : این روز، یاد آور صحنه های با شکوه سفر پرخیر وبرکت مقام معظم رهبری است که خاطره آن هر گز از اذهان مردم ولایتمدار استان یزد محو نخواهد شد.

او به ۲۱ دیماه هم اشاره کرد و ضمن گرامیداشت یاد وخاطره ” احمدی روشن”  گفت مردم علم پژوه استان یزد سالروز شهادت این شهید هسته ای کشورمان را روز علم نام نهادند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار یزد وجود معادن غنی بافق را هم یاد آور شد و افزود: ذخایر معدنی روزی تمام می شود و باید با تبلیغ و ترویج صحیح کشاورزی را جایگزین معادن کرد.

وی اضافه کرد: با ترویج ، آموزش و توزیع به موقع نهاده های کشاورزی، هم برداشت محصولات زراعی رونق می گیرد و هم اشتغال پایدار تضمین می شود.

در ابتدای این مراسم امام جمعه بافق با اشاره به فرهنگ دینی و روایات گفت : پست و مقام  برای تک تک ما یک امانتی است که روزی آن را به ما تحویل می دهند و روزی دیگر از ما گرفته و در اختیار دیگری می گذارند.

حجت الاسلام سید جواد سلیمانی با تاکید بر حفظ وحدت میان مسئولین و مردم خاطر نشان کرد : خدمت صادقانه و بی منت از وظایف اصلی مدیران دستگاه های اجرایی است و این امر در سایه وحدت و همدلی کارآیی بهتری دارد.

وی افزود : مسئولیت در نظام اسلامی فرصتی برای خدمت به ملت است و مسئولان باید برای تحقق این امر منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی را در نظر بگیرند.

علیرضا صمدی سرپرست فرمانداری بافق دومین سخنران این مراسم بودکه به تشریح فعالیت و عملکرد فرمانداری در ۴ ماه گذشته اشاره کرد و گفت: در طول مدت ۴ ماه سرپرستی بنده ، کارها با همان شدت سابق دنبال و طرح ها و پروژه های مختلف پیگیری شد که جا دارد از حسن اعتماد مسئولین و مردم شریف بافق تشکر کنم.

حسین ندافیان که یکی از فرمانداران نمونه کشور در سال ۹۱ بود به عملکرد خود در یکسال گذشته اشاره کرد و گفت: در این مدت همه سعی و تلاشم این بود که صدا و درخواست های مردم را خوب بشنوم و تا حدی که امکان داشت از مراحل قانونی به آن ها جامه عمل بپوشانم.

فرماندار سابق بافق با تاکید بر اتحاد فعلی مسئولین و مردم فهیم بافق اظهار داشت : مردم بر ای رسیدن به خواسته هایشان نیاز نیست آن را در کف خیابان جستجو کنند ، مسئولین پیگیری می کنند و خواهند کرد.

در ادامه “مهدی دهقان خاوری” که معاونت دستگاهایی چون ادارات کل ارشاد اسلامی ، اوقاف و امور خیریه و بنیاد نخبگان استان یزد را در کار نامه خود دارد ، مهمترین اولویت کاری خود را تحقق چشم انداز ۱۴۰۴ دانست و استفاده از ظرفیت نخبگان و فرهیختگان را برای ادامه کار خود ضروری دانست.

در این مراسم “مهدی دهقان خاوری ” به عنوان فرماندار جدید بافق معرفی و از زحمات حسین ندافیان فرماندار سابق و علیرضا صمدی سرپرست فرمانداری این شهرستان با اهداء لوح و هدیه قدردانی شد

۵ نظر

 1. جمالی می‌گه:

  ببخشیدایشان در یک مقطع در سال ۸۶ و ۸۷ در حوزه مدیریت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمان مدیریت آقای عجمین مشغول بوده اند

 2. علی ملک می‌گه:

  انتصاب آقای دهقان به عنوان فرماندار جدید شهرستان دارالشجاعه بافق را در آستانه ۹ دی روز بصیرت و۱۲ دی روز یزد به مردم ولایت مدار بافق تبریک می گویم.
  امید است با تعامل مردم بصیر بافق و فرماندار منتخب بتوان اقدامی در خور شأن و جایگاه شهرستان محروم بافق صورت گیرد.

 3. رضا دهقانزاده بافقی(رخصت) می‌گه:

  با سلام
  ضمن تشکرازخدمات برادرخدوم وسختکوشمان جناب آقای ندافیان و همچنین آقای صمدی امیدآنکه فرمانداری که به قول امام جمعه محترم منتخب نظام است طوری عمل کند که بعداز اتمام دوران فرمانداریش خاطره ایی همانند جناب آقای ندافیان وبزاز رادراذهان مردم بافق به جاگذارد ومردم اورا همانند اخیری یادنکنند.

 4. امید می‌گه:

  آقای دهقانزاده به همین خیال باش…. این بزرگترین توهین به مسئولان شهرمون بود همون هایی که میگفتند فرماندار بومی است

 5. شهروند بهابادی می‌گه:

  انتصاب بسیار عالی جناب آقای خاوری به سمت فرماندار شهرستان بافق رابه مردم خوب آن شهرستان تبریک می گویم.انشاا… همچون سمت های قبل شان موفق و موید باشند.