یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۱۱:۴۹ قبل از ظهر

اول زیرساختهای صنعت بافق فراهم شود بعد اقدام به خصوصی سازی شرکت سنگ آهن کنند

کد خبر: 13179
تعداد بازدیدکننده: 125
تاریخ: ۰۷ دی ۱۳۹۱

حسین ندافیان فرماندار سابق شهرستان بافق در جلسه تودیع ومعارفه فرماندار جدید بااشاره  به اینکه در زمان سرپرستی وفرمانداری بنده چهارگوشه شهرستان در اعتصاب بود ، گفت : با وجودهمه این مشکلات به امید خدا وبراساس خواست مردم کار راشروع کردم  که  سوال مردم این بود چرا بافق نسبت به شهرستانهای دیگر استان عقب افتاده است ؟
یا چرا بعد از گذشت ۵۰سال از شهرستان شدن بافق وضعیت باید این طوری باشد؟
در هر حال برای جبران تمامی کمبودهای شهرستان با همدلی کلیه مسئولین به محوریت امام جمعه محترم شهر براساس قانون  پیگیرمشکلات شدیم وامروز شهرستان بافق در یک مسیر رو به پیشرفتی قرار دارد که اگر مستمر باشد قطعا به جایگاه اصلی خود در استان خواهد رسید.
وی ادامه داد : شهرستان بافق  همواره در ایران و حتی جهان به عنوان یک خطه معدن خیزشناخته شده وهیچ کس نمی تواند این موضوع را انکار کندکه متاسفانه جای کارخانه های صنعتی در آن خالی است لذا باتوجه به تعداد زیاد آنومالی های موجود در شهرستان، باید خوراک کارخانه های جوار معدنی وفولاد شهرستان بافق تامین شودکه این کمترین حق مردم است.
حسین ندافیان با اشاره به طرح های نیمه تمام ومعطل مانده ، گفت: چون اصل ۴۴رابطه مستقیم با عدالت اجتماعی دارد زیرساختهای صنعت باید فراهم شود تادر نهایت وقتی که کارخانه ها به سرانجام رسید آن موقع می توان طرح خصوصی سازی را در سنگ آهن اجرایی کرد.
لازم به ذکر است حاضرین بعد از سخنرانی ندافیان او را به شدت مورد تشویق قرار دادند.

۱ نظر

  1. ناشناس می‌گه:

    ضمن تشکر از اقای ندافیان. ارزوی سلامتی برای ایشان را خواستارم
    حیف شد ترکیب خوبی از مسولان برای پیشرفت بافق شکل گرفته بود که متاسفانه این ترکیب را به هم زدند. اگر با قصد و غرض این کار را کردند خدا از ایشان نگذرد