پنج شنبه ۳ام فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۵۳:۱۹ قبل از ظهر

۹ دی حماسه تاییدات خدا

کد خبر: 13236
تعداد بازدیدکننده: 112
تاریخ: ۰۹ دی ۱۳۹۱

همه روزها روز خداست اما برخی روزها خاص هستند. برخی روزها از ازل خاص بوده اما برخی روزها را می توان خاص نمود ،تاجایی که یوم الله باشد هر چند برعکس آن هم ممکن است برخی از روزها سیاه سیاهند البته نه از ازل بلکه این انسان است که آن را سیاه کرده.

اما چه زیباست روز خدا که ولی خدا به آن افتخار کند، احساس رضایت کند و بارها و بارها این احساس رضایت را با اقتدار ابراز کند . ۹ی ۸۸ از این دست روزهاست. نمی خواهم بگویم ۹دی فقط تبلور بصیرت ملت بود در برابر فتنه،نمی خواهم بگویم ۹ دی فقط میثاق دوباره ملت بود با ولایت،نمی خواهم بگویم ۹ دی فقط تیر خلاصی بود بر پیکر بی جان استکبار چرا که همه اینها بود و فراتر از اینها حماسه رضایت بود آن هم رضایت قافله سالار انقلاب اسلامی در این زمان از امت . ولی فقیهی که به سرانگشت تدبیرش صحنه فتنه گون چون کف روی آب بعد از تلاطم بسیار از هستی ساقط شد.آری آن روز حماسه تاییدات خدا بود بر ولی و امت متبع او .

۹ دی ۸۸ نشان داد وقتی قلوب مردم دست خدا باشد و ارزشهای اسلام و انقلاب در قلوب مردم آنچنان نهادینه شده باشد که بتوان آنرا ایمان نامید دیگر هیچ طوفانی نخواهد توانست ریشه این تنومند بن را از جای تکانی دهد حتی اگر گردباد سان به آن هجوم آورد.