دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۴۹:۱۱ قبل از ظهر

پیام شورای اطلاع رسانی استان به مناسبت ۱۲ دی ماه (روز یزد)

کد خبر: 13331
تعداد بازدیدکننده: 141
تاریخ: ۱۲ دی ۱۳۹۱

شورای اطلاع رسانی استان به مناسبت ۱۲ دی ماه (روز یزد) پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری یزد در این پیام آمده است:

پنج سال از سفر پرخیر و برکت رهبر معظم انقلاب ( مد ظله العالی ) به استان یزد و شور و شوق وصف ناپذیر مردم این دیار در اثبات ولایتمداری خویش سپری شد.

در این ۵ سال آثار و دستاوردهای ارزشمند سفر رهبر فرزانه انقلاب یکی پس از دیگری در قالب توسعه معنوی و مادی استان به منصه ظهور رسید که عطرآگین شدن فضای استان به شمیم روح بخش ولایت و معرفت مهمترین دستاورد آن است.

معظم له در سفر تاریخی و شکوهمند خود به دیار دارالعباده و دارالعلم یزد با بیانات گهربار و ارزشمند خود ضمن ترسیم روند حرکتی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به سمت رشد، تعالی و اقتدار هر چه بیشتر، امید و نشاط را به جامعه متدین و ولایت مدار سرزمین خدا و خاک و خاطره به ارمغان آوردند.

ثبت دوازدهم دی ماه به عنوان روز یزد، برای همیشه صحنه های وصف ناپذیر استقبال قشرهای مختلف مردم همیشه در صحنه این استان از رهبر معظم انقلاب ( مد ظله العالی ) ، این حقیقت را روشن تر از گذشته تجلی بخشید که پیوند از هم ناگسستنی ولایت و ملت زیربنای عزت است و پروردگار به برکت بصیرت، آن را نصیب مردم این مرز و بوم ساخته است.

شورای اطلاع رسانی استان یزد  سالروز ورود رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای ( مد ظله العالی ) به استان دارالعلم و دار العباده یزد را گرامی داشته و آرزوی طول عمر پر خیر و برکت و سلامتی برای معظم له را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نماید.