شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۴:۳۰ بعد از ظهر

تغییر در ترکیب حوزه های انتخابیه یزد یک مطالبه همگانی است

کد خبر: 13337
تعداد بازدیدکننده: 84
تاریخ: ۱۲ دی ۱۳۹۱

نماینده مجلس:

تغییر در ترکیب حوزه های انتخابیه یزد یک مطالبه همگانی است

یزد – نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: تغییر در ترکیب حوزه های انتخابیه استان برای تحقق عدالت و انجام بهتر امور مردم یک مطالبه همگانی است که عزم جدی مسئولان را طلب می کند .

حجت الاسلام والمسملین ‘ دخیل عباس زارع زاده ‘ روز دوشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: مردم حوزه انتخابیه از وضعیت کنونی و ترکیب مناطق در استان بسیار گله مند هستند.

وی ادامه داد: عدالت حکم می کند که مسئولان امر یک بررسی جدی و بازنگری دوباره در وضعیت حوزه های انتخابیه در سطح استان یزد داشته باشند و جلو بی عدالتی ها را بگیرند .

نماینده مردم پنج شهرستان استان یزد اظهار داشت: این به هیچ وجه عدالت نیست که یک نماینده باید به پنج شهرستان محروم و دور از هم رسیدگی کند و یک نماینده برای یک شهر باشد .

زارع زاده گفت: بارها در خصوص وضعیت کنونی حوزه های انتخابیه استان ، مسائل و انتقادات مردم و حتی مسئولان امر منعکس شده که هنوز متاسفانه ترتیب اثری نداده اند .

نماینده حوزه انتخابیه مهریز درباره پیشنهاد خود در زمینه ترکیب جدید حوزه های انتخابیه استان اظهار داشت: بنده معتقدم باید شهرستان های مهریز ، بافق و بهاباد یک نماینده ، شهرستان های ابرکوه ، خاتم و تفت یک نماینده ، یزد بصورت مستقل یک نماینده و شهرستان های اردکان ، میبد و صدوق هم یک نماینده داشته باشند.

زارع زاده گفت: اگر این پیشنهاد اجرایی شود ، روح عدالت در همه مناطق و حوزه های انتخابیه استان حاکم خواهد شد و نمایندگان بهتر و بیشتر می توانند وظایف خود را در قبال مردم و جامعه اسلامی انجام دهند

۴ نظر

 1. فلاح می‌گه:

  درود بر شما
  که تلاش می کنید برای برقراری عدالت

 2. عاشق عدالت می‌گه:

  درود وسلام برآقای زارعزاده

 3. شمع بي زبان می‌گه:

  انجه البته به جایی نرسد فریاد است

  مشکل حوزه های یزد باید به شکل دیگری حل شود
  اردکان قدرت وامتیاز خود را از دست نمی دهد
  باید طرحی ریخت که با همدلی به عدالت رسید
  باید همه شهرهای یزد بیشتر تقویت شوند
  می شود از نفوذ اقای تابش استفاده کرد وهمه شهرهای استان را توسعه داد

 4. اراهیم می‌گه:

  هیچوقت این مشکل بزرگ حوزه انتخاباتی یزد حل نخواهدشد مگر با زور وتهدید به عنوان مثال همه نمایندگان استان بجز تابش در جائی تحصن کنند ویادر همه شهرهای استان به جز اردکان راهپیمائی به راه بیندازند!