شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۳۴:۰۳ قبل از ظهر

۹۵ درصد مصوبات سفر مقام معظم رهبری به یزد اجرایی شده است

کد خبر: 13340
تعداد بازدیدکننده: 145
تاریخ: ۱۲ دی ۱۳۹۱

فرماندار بافق:
۹۵ درصد مصوبات سفر مقام معظم رهبری به یزد اجرایی شده است

خبرگزاری فارس: فرماندار بافق از پیشرفت ۹۵ درصدی مصوبات سفر مقام معظم رهبری در شهرستان بافق خبر داد.

مهدی خاوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بافق ضمن نکوداشت سالروز سفر خجسته مقام معظم رهبری به استان یزد اظهار داشت: این سفر علاوه بر داشتن دستاوردهای معنوی و فرهنگی، برکات مادی قابل توجهی برای استان به ویژه شهرستان بافق در برداشت.

فرماندار بافق مصوبات این سفر را برای توسعه بافق ۸۰ پروژه اعلام کرد و افزود: این مصوبات در بخش‌های مسکن محرومان و معلولان، کشاورزی، منابع طبیعی، تامین آب شرب شهری، تجهیز مساجد، ساخت خانه‌های عالم، امور ورزشی و بهداشت و درمان است.

وی پیش‌بینی اعتبارات اجرای مصوبات یاد شده را به غیر از بزرگراه یزد بافق بیش از ۸ میلیارد تومان اعلام کرد و یادآور شد: در حال حاضر ۱۰۰درصد اعتبارات تخصیص یافته و پروژه‌های مربوطه نیز تکمیل و بهره‌برداری شده است.

خاوری تصریح کرد: با بهره‌برداری از پروژه‌ها و دستاوردهای سفر مقام معظم رهبری، جمعیت ۴۰ هزار نفری شهرستان بافق از نعمت آن‌ها بهره‌مند شدند.

فرماندار بافق طرح بزرگراه یزد- بافق را از مهم‌ترین مصوبات سفر رهبر معظم انقلاب به یزد عنوان و تصریح کرد: ۶۵ کیلومتر از این مسیر ۱۰۰ کیلومتری به زودی به بهره‌برداری می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: با بهره‌برداری از این بزرگراه شاهد کاهش تصادفات جاده‌ای و رونق اقتصادی و توسعه همه‌جانبه و پایدار شهرستان بافق خواهیم بود.

خاوری با اشاره به آثار تاریخی و جاذبه‌های طبیعی و فرهنگی بافق بیان کرد: ساخت و افتتاح این بزرگراه زمینه سفر افراد علاقمند را برای بازدید از بناهای باستانی شهرستان بافق فراهم می‌کند.

۲ نظر

  1. جواهري می‌گه:

    سلام
    میشه اسم این ۸۰ پروژه رو ذکر کنند.؟

  2. کارمند می‌گه:

    میشه بگین منظور از پیشرفت ۹۵ درصدی یعنی چه هنوز ۷۰ کیلومتر جاده افتتاح شده