یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۱۹:۴۵ بعد از ظهر

رسیده به بافق فردا

کد خبر: 13475
تعداد بازدیدکننده: 160
تاریخ: ۱۶ دی ۱۳۹۱

نمیدونم هیچ کدوم از دستندکاران این سایت در دانشگاه علمی کاربردی بافق درس میخونند یانه ، از دانشجو پول میگیرن ، از سنگ آهن پول میگیرن ، گازوئیل سهمیه ای میگیرن ولی شوفاژ تعطیل …
دیروز صبح که به دانشگاه رفتیم ، از سرما نمیدونستیم سرکلاس بشینیم استاد بنده خدا که فقط راه رفت از سرما ماهم که خدا میداند . یعنی اگر کلاس تو فضای باز تشکیل میشد خیلی سنگین تر بود .
از مسئولین دانشگاه میخوایم خواهشا یه فکری بردارن

۶ نظر

 1. مصطفی می‌گه:

  سلام بله ایشون راست میگن منم دانشجو اونجام نمیدونید چه وضعیه

 2. دانشجو می‌گه:

  سلام خدمت تمام قشر دانشجو در حال حاضر آقای قنبری ریاست دانشگاه فقط به فکر ساختمان سازی است وچیزهای دیگر براش مهم نیست

 3. علی می‌گه:

  سلام بله باید بیشتر به سازوکار دانشگاه علمی کاربردی توجه کرد

 4. رضایی می‌گه:

  اقا جون مادرتون به شهردار بگویید یک سری به خیابون چهارده معصوم بزنه افتضاح ۲۰ روز گذشته اما هیچ خبری از اسفالت خیابان نیست شهرداری که توان اسفالت خیابان نداره چرا خیابان خراب می کند ای کاش یکی از اعضا شورای شهر ساکن این خیابان بود خیابان ۱ روزه اسفالت می شد.

 5. محمد رضا می‌گه:

  ریاست محترم دانشگاه توجه به این داشته باشد ساختمان خالی بدون دانشجو هیچ فایدهای ندارد

 6. دانشجو می‌گه:

  ما بافقی ها مدیر غیر بومی می خواهیم که هفته به هفته به محل کارش سر نزد و تنها دلسوزی اش ترفیع درجه اش و رها کردن بافق باشد. مدیران دانشگاه هایی که سعی در راکد نگه داشتن دانشگاه دارند و به رغم تلاش برای جذب رشته های گوناگون، تعطیلی تعداد زیادی از رشته ها را بدنبال داشته اند جای بسی انتقاد دارند نه دانشگاهی که شاهد پیشرفت آن هم در زمینه عمرانی و پژوهشی در خود دانشگاه و هم عمران شهری هستیم..بهتر است کمی هم قدرشناس باشیم.