یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۰:۱۵ بعد از ظهر

اگر فتنه ۸۸ سینه هایمان را فشار داد، فتنه انتخابات ۹۲ گلویمان را به قصد خفه کردن خواهد فشرد

کد خبر: 13489
تعداد بازدیدکننده: 190
تاریخ: ۱۶ دی ۱۳۹۱

چهارمین جلسه معرفتی کانون توسعه ارزشهای با موضوع طرح دشمن برای انقلاب اسلامی در پایگاه شهید مطهری برگزار شد.

در این مراسم که به مناسبت اربعین حسینی(ع) در پایگاه شهید مطهری بافق برگزار شد حجت الاسلام رضی پیرامون برنامه دشمن برای نظام اسلامی ایران به سخنرانی پرداخت.

رضی تحریمهای شکننده،تورم،فراز و فرود قیمت دلار و … را برنامه دشمن برای وارد آوردن فشار بر مردم ایران دانست و افزود:دشمن می خواهد با فشار اقتصادی کار را به جایی برساند که مردم مسؤلان و مسؤلان رهبری انقلاب را وادار به نوشیدن جام زهر سازش و مذاکره و عقب نشینی نماید.

این طلبه حوزه علمیه قم با احمق قلمداد کردن دشمنان نظام اسلامی گفت: اینها فکر می کنند می توانند با گران کردن مرغ ،مردمی را که با گوشت و بدنهای خود در دفاع مقدس موجب به زانو در آمدن دشمن شده اند فشل کنند.

(14)

رضی انتخابات ریاست جمهوری ۹۲ را مهم خوانده و با بیان اینکه هم اکنون چند جبهه انتخاباتی در حال فعالیت است گفت: جبهه اول گفتمان وحدت ملی به سرکردگی مرد پنهان یعنی سردار سازندگی است که پرونده فرزندان وی در فتنه ۸۸ در دادگاهها در جریان است و تا کنون توانسته اند با زندانی کردن مهدی و فائزه هاشمی همه را فریب دهند و ما باید به چه کسی بگوییم چگونه فائزه هاشمی که علیه امنیت نظام اقدام کرده باید ۶ ماه متحمل حبس شود ولی کسی که به این خانم یک اهانت کرده ۹ ماه.

رضی جریان دوم را شخص قالیباف سازشکار معرفی کرد.

جبهه سومی که رضی به عنوان حاضران در انتخابات نام برد جریان انحرافی دولت بود .اصلاح طلبانی که می خواهند سید حسن خمینی را که در دیدگاههای سیاسی با رهبری زاویه دارد مطرح کنند و اصولگرایان که آنها نیز در داخل خود متفاوت هستند از دیگر جبهه های انتخاباتی ای بود که حجت الاسلام رضی از آنها یاد کرد.

این طلبه جوان با خطاب قرار دادن چندین و چند باره کانون توسعه ارزشها و روحانیت بافق از آنها پرسید برای بصیرت جوانان بافق در انتخابات آتی چه کرده و چه می کنند.

رضی پاتوقهای اطراف شهرستان را به این دو ارگان مذهبی- فرهنگی گوشزد کرد و از آنها خواست برای این جوانان برنامه داشته باشند.

سخنران مدعو کانون توسعه ارزشها با سخت خواندن فتنه در پیش رو ابراز داشت: اگر فتنه ۸۸  سینه هایمان را فشار داد، فتنه انتخابات ۹۲ گلویمان را به قصد خفه کردن خواهد فشرد

۶ نظر

 1. محمد رضا می‌گه:

  آقا رضی همون هایی را که مطرح کردی رای می آورند

 2. حسن می‌گه:

  سید بزرگوار خسته نباشید از سخنان د لسوزانه و دردمندانه شما برای این انقلاب و نظام متشکریم سعی فرمائید محوریت وعمود خیمه نظام را(ولایت مطلقه فقیه وشخص امام خامنه ای(مدظله العالی) که در تیررس دشمنان قرار گرفته تقویت کنیدو دراینصورت نظام بیمه میشود چراکه هروقت از ایشان فاصله گرفتیم از اسلام واصول دورشدیم و

 3. ... می‌گه:

  باسلام خدمت مسئولین کانون توسعه ارزشها از زمانی که من یادم میاد این مراسم متعلق به بسیجیان مطهری بوده وهیچ ربطی به کانون نداشته وانها فقط برای اربعین امام حسین زحمت میکشیدند واصلا بحث سیاسی هم نداشتندولی از روزی که این کانون درست شده همه مراسمات این بسیجیان به اسم کانون دررفته میخواهید حق بسیجی ها را ضایع کنید یا…

 4. ناشناس می‌گه:

  سیاست ما دیانت ما و دیانت ما سیاست ماست
  فراوش نکردی که!!!!!
  شما سید بزرگوار بیشتر روشنگری کن تا ما مثل زمان ۷۶ بفهمیمبه کی رای بدیم

 5. یک دوست می‌گه:

  سید سلام مولا علی (ع)می فرمایند اگر فقر وارد خانه ای شد ایمان از در دیگر خارج می شود فقط این را گفتم چون طلبه هستید جهت اطلاع

 6. بسیجی می‌گه:

  این متن که تایپ شده است مشکل دارد این مراسم مربوط به پایگاه مطهری بوده فقط با همکاری کانون توسعه ارزشها بوده چهارمین جلسه معرفتی کانون درمورخ ۹۱/۱۰/۱۵ راس ساعت ۱۹ برگزار شده است (جهت اطلاع بیشتر به سایت http://values.irمراجعه فرمایید).