دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۵۴:۰۹ قبل از ظهر

پس اردکان چی!؟

کد خبر: 13606
تعداد بازدیدکننده: 136
تاریخ: ۱۸ دی ۱۳۹۱

یحیی زاده در نامه‌ای به رییس جمهوری خواستار اصلاح حوزه انتخابیه تفت و میبد به نفع «میبد» شد!
یحیی زاده هم به فکر خویش است!
حوزه اردکان شصت هزار نفری همچنان مستقل می ماند!؟

نماینده مردم شهرستان‌های تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی خواستار اصلاح این حوزه انتخابیه به دو حوزه‌ی “میبد و صدوق” و “تفت و ابرکوه” شد.
به گزارش (ایسنا) – منطقه یزد، حجت الاسلام و المسلمین “سید جلال یحیی‌زاده” در نامه‌ای به ریاست جمهوری با تشریح پیگیری‌های صورت گرفته در این زمینه، به درخواست‌های مکرر ائمه جمعه و مردم شهرهای تفت و میبد اشاره نموده و خواستار اصلاح این حوزه انتخابیه به دو حوزه‌ی “میبد و صدوق” و “تفت و ابرکوه” شد
این نماینده که از شروع بی عدالتی انتخاباتی در استان یزد همچنان نماینده مجلس است، در این نامه آورده است؛ ” یکی از بی‌عدالتی‌های بزرگ در استان یزد، نحوه توزیع نمایندگی مجلس در این حوزه است که از سال اول ریاست جمهوری جنابعالی، اینجانب به صورت مستمر پیگیر اصلاح آن بوده ام.. .”
وی در قسمت دیگری از این نامه آورده است؛ “اولین نامه را با امضاء سه نماینده از چهار نماینده استان در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی تقدیم نمودم. با دستور کتبی جنابعالی به وزیر محترم کشور در آن زمان و با وجود مکاتبات و مذاکرات فراوان، مع الاسف آنچه در لایحه تقدیمی سال گذشته دولت اتفاق افتاده بود، فقط تامین کننده بخش کوچکی از عدالت در این زمینه بود.. .”
تبصره اول: چرا میبد و اردکان و صدوق نه!؟ عدالت اینست که بافق و بهاباد و مهریز یک نماینده، تفت و خاتم و ابرکوه یک نماینده، میبد و اردکان و صدوق یک نماینده و یزد دو نماینده در مجلس داشته باشند، و اما مگر تابش و یحیی زاده به اصطلاح اصلاح طلب و اصولگرا می گذارند؟ و تا تابش و یحیی زاده در مجلس هستند، آیا عدالت انتخاباتی در استان یزد اجرا خواهد شد!؟
تبصره دوم: چرا باید دود اختلاف میبد و اردکان به چشم همه استان یزد برود!؟
تبصره سوم: صالح جوکار و دخیل عباس زارع زاده، حریف قدرت تابش و یحیی زاده خواهند شد

محمد رضا شوق الشعرا

منبع :یزدفردا

۳ نظر

 1. بافقی می‌گه:

  سلام به نظر من الان که استان یزد ۴ نماینده دارد در دوره ی آینده باید تمام شهرستان های یزد فقط و فقط ۱ نماینده و اما شهرستان اردکان با جمعیت میلیونی خود ۴ نماینده داشته باشد تا ایندفعه عدالت رعایت شده باشد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. علی بافقی می‌گه:

  بعد از بازی شطرنج شاه و سرباز در یک جعبه قرار میگیرند(ویژه بعضی مسوولین)
  راسی اقایونی که بی عدالتی میکنید اخرتی هم هست محض اطلاعتون….

 3. مهریزی می‌گه:

  به خدا عدالت را رعایت کنید