شنبه ۶ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۷:۱۲ قبل از ظهر

نماینده مهریز خواستار پیگیری انتقال گاز به بهادران شد

کد خبر: 13713
تعداد بازدیدکننده: 96
تاریخ: ۲۳ دی ۱۳۹۱

یزد – نماینده مردم حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی ، خواستار پیگیری در انتقال گاز به روستاهای دهستان بهادران این شهرستان شد .

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حجت الاسلام والمسلمین ‘ دخیل عباس زارع زاده ‘ در جمع مردم ، دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی مهریز در بهادران گفت: از خواسته های مهم مردم این دهستان ، پروژه گاز سانی است که باید پیگیری های لازم با همکاری مسئولان استان بعمل آید .
وی با اشاره به اینکه دهستان بهادران بخاطر تولید سالانه بیش از هفت هزار تن پسته از قطب های اصلی تولید این محصول در استان یزد محسوب می گردد و مردم این منطقه در عرصه های مختلف به نظام اسلامی خدمت کرده اند ، بر پیگیری مسائل و نیازهای مردم قول همکاری داد .
نماینده مردم شهرستان های مهریز ، بافق ، بهاباد ، خاتم و ابرکوه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: انتقال گاز به عنوان اساسی ترین نیاز این دهستان در افزایش تولیدات کشاورزی و دلگرمی مردم منطقه اثر گذار است .
زارع زاده از مسئولان شهرستان و اعضای شوراهای اسلامی دهستان بهادران که در زمینه رفع نیازهای منطقه و بررسی مسائل مردم اقدام کرده اند قدردانی نمود .
وی افزود: خدمت به این مردم که در عرصه تولید و خدمت به انقلاب اسلامی همواره فعالیت داشته اند یک وظیفه بزرگ است که باید به آن توجه داشت .
نماینده حوزه انتخابیه شهرستان مهریز قول داد تا موضوع مهم گازرسانی به دهستان بهادران را پیگیری کند و از مسئولان استان تقاضا کرد تا در اجراء شدن طرح بکوشند .
زارع زاده مسئله تامین آب شرب و کشاورزی و ایجاد مجتمع های دامداری در دهستان بهادران را مورد تاکید قرار داد .
در این جلسه توسط دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی دهستان بهادران ، سایر نیازها و مشکلات منطقه مطرح و مورد بررسی قرار گرفت .
دهستان بهادران با چهار هزار نفر جمعیت در ۵۰ کیلومتری جنوب شهر مهریز قرار دارد .ک۲

۲ نظر

  1. صادف می‌گه:

    دخیل کجایی که مردم بهاباد ..

  2. حامد می‌گه:

    فکر کنم گاز به اونجا زودتر از بافق وبهاباد برسه…!!!