پنج شنبه ۳ام فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۵۳:۲۸ بعد از ظهر

«الف تا ی» افق کویر به میدان آمد

کد خبر: 13848
تعداد بازدیدکننده: 121
تاریخ: ۲۶ دی ۱۳۹۱

— الف تا ی —

همزمان با ۱۵ سالگی افق کویر آمدیم تا از”  الف تا ی ”  بگوئیم. الف امید است، الف اعتماد است، الف آرزویی ست بدون کلاه و کلاهگذاری بر سر مردم ؛ برای سازندگی و پیشرفت شهرمان بافق؛ برای بهتر زیستن و بهتر دیدن؛ برای همیاری نه الزاما همراهی با آنانکه مسئولند و مجری، دستی بر قلم دارند و قدمی در اجرا ، ” الف تا ی” ایده ای است برای همفکری در رسیدن بهتر و سریعتردر مسیر قانون؛ تا حرف آخر؛ ی

” الف تا ی ” قصد دارد از همه آن نکته هایی بگوید که در طول هفته از زبان مسئولین جاری می شود نه به قصد پوشانیدن نقاط تاریک یا نمایش بیش از اندازه نقاط نورانی در عملکردها و گفتارها؛ بلکه به قصد نقدکردن، نقدی سازنده و جامع نگر با هدف راهبردی و کاربردی در شهرمان بافق.

” الف تا ی ” در صدد است که تیزبین باشد وآینده نگر، نکته سنج باشد و معرفت ساز، معرفتی با محوریت  اصل ولایت فقیه، در چارچوب قانون اساسی به همراه حفظ وگسترش ارزشهای  اسلامی؛ که این مهمترین منشوری است که برآن ساخته و پرداخته می شود.

ستونی که از این پس با این نام همراه شما بزرگواران است سعی بر این دارد که زبان گویایی برای دردهای نهفته و نگفته مردم باشد نه توجیه ای برای  فرج وگشایش پاسخگویی مسئولین از این ستون به آن ستون؛

” الف تا ی ” می خواهد تحلیلی باشد و بصیرت افزا ، تا صرف تفسیری و تفصیلی، مسئله ای را حل کند تا آنکه خدای ناخواسته بخواهد طول و تفسیرش دهد و به درازایش کشاند.

در این مسیر با استمداد از الطاف الهی؛ به یاری شما مردان و زنان خوش ذوق و فکر و اهل هنر نیاز داریم و به راهنمایی و بیان ارشادتان امید بسته ایم.

ختم کلام این هفته را باوجود سخنهای فراوان در قضایای آب و چادرملو و آریز و گاز و۱۹ D ؛ به سخنان شهرداری بافق و مخابرات می سپاریم که بر سر ۱۴۰ میلیون تومان، چه ها که نگفتند ونشنیدند.یکی تکذیب کرد که ۱۴۰ میلیون نبوده و ۸۰ میلیون بوده و دیگری میگفت: که این بدهی بابت طلب حفر  کانالهایی است که مخابرات بافق به شهرداری پرداخت نکرده و اگر تا فلان موقع بدهی خود را پس ندهد از این به بعد مجوز حفاری را  به او حتی در طرح های جدید شهر نخواهیم داد.

جدای از این حساب و کتاب  فیمابین ادارات و عواقب ناشی از تاخیرپرداخت آن؛ امان از دل و دنده ماشین خلایق بافقی که در این چاله ها و کانالها می افتند و هیچ نمی گویند و دستشان هم به جایی بند نیست. براستی شهروندی که فنرها و اکسل ماشینش بر اثر کنده کاری های برجا مانده ی از این ادارات معیوب می شود باید از چه طریق پیگیری کند تا مراجع ذیصلاح خسارتش را بازهم از این ۱۴۰ میلیون طلب فیمابین کسر نمایند. !!!

                                                                                                           احمد برزگری بافقی

۳ نظر

 1. reza می‌گه:

  سلام وخسته نباشید
  مادست هرانکس که لسانا،قلماوقدمابرایبافق قدم برداردرامبوسیم.

 2. محمد رضا می‌گه:

  حقا که حرف دل مردم را زدی

 3. محمود می‌گه:

  سلام چاه گز که در متن اصلی بود چرا حذف شده است