دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۵۷:۴۵ قبل از ظهر

سنگ آهن تنها بازنده هفته شانزدهم

کد خبر: 13900
تعداد بازدیدکننده: 95
تاریخ: ۲۷ دی ۱۳۹۱

در هفته ای که سایر بازی ها مساوی شد، سنگ آهن دو بر یک در همدان مغلوب الوند شد.

به گزارش وبسایت کانون هواداران باشگاه سنگ آهن بافق، سنگ آهن بازی را با ترکیب ابراهیم میرزاپور ، امید خان محمدی ، هادی رکابی ، ابوالفضل قربانی ، میثم امیری ، بهنام عسگریان ، حسین خسروری ، حامد بصیری ، مهرداد رضایی ( حسین عسگر خانی  ۷۷ )  ، مرتضی عزیز محمدی ( فواد آقایی ۴۶ ) و علی علیپور ( مهرداد میر ۷۰ ) آغاز کرد.

در ابتدای بازی این تیم الوند همدان بود که نبض بازی را در اختیار گرفته بود و با سه مهاجم به سمت دروازه سنگ آهن حمله می کرد و در یکی از همین حملات بود که نوید آشوری آقای گل فصل قبل لیگ آزادگان با گذشتن از چند مدافع سنگ آهن در دقیقه ۲۰ توپ را به توپ دروازه ابراهیم میرزاپور رساند.

بعد از به ثمر رسیدن گل تیم میزبان سنگ آهن توپ و میدان را به دست گرفت و توانست اندک فرصت هایی بر روی دروازه حریف به دست آورد که هیچ کدام به ثمر ننشتند و نیمه اول بعد از گذشت ۴۵ دقیقه و ۴ دقیقه وقت اضافه به پایان رسید.

نیمه دوم سنگ آهن تیم برتر میدان بود و تنها ده دقیقه بعد از شروع بازی فواد آقایی که جانشین مرتضی عزیز محمدی شده بود قفل دروازه زرین ساعد را گشود و بازی را به تساوی کشاند. این گل ششمین گل آقایی برای سنگ آهن در این دیدار بود.

در ادامه کار دو تیم صاحب موقعیت هایی برای گل زنی شدند که این تیم الوند بود که از فرصت هایش بهتر استفاده کرد ودر دقیقه ۷۵ سید جمال معصومی از روی یک ضربه کاشته دروازه سنگ آهن را گشود تا تیمش برنده این دیدار باشد.

با این نتیجه سنگ آهن به رده ۷ام سقوط کرد و الوند جایگاه دومی اش را استحکام بخشید.

۱ نظر

  1. علی ازبافق می‌گه:

    شهری که هیچگونه امکاناتی ندارد تیم فوتبال میخواد برای چی ؟