دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۰۴:۰۱ بعد از ظهر

اگر فرمانداران بافق از تغییر خطوط مرزی بافق اطلاع داشته اند باید در پیشگاه خدا پاسخگو باشند

کد خبر: 13955
تعداد بازدیدکننده: 185
تاریخ: ۲۹ دی ۱۳۹۱

حجت الاسلام سید جواد سلیمانی امام جمعه شهرستان بافق در بخشی از خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته بافق ضمن بیان اینکه نوشته های سایتها و مطبوعات بافق خصوصا موضوعات مطرح شده درباره تقسیمات کشوری و مسئله جداسازی بخشهای معدنی بافق را پی گیری می کنم، گفت:

بنده یک  سوال اساسی دارم  و آن اینکه در ۲۰ سال گذشته که فرمانداران بافق بومی بوده اند و این مسائل رخ داده است اگر از این موضوعات اطلاع داشته اند و کاری نکرده اند که باید در پیشگاه خدا پاسخگو باشند و اگر می گویند از این مسائل آگاهی نداشته اند آیا مسؤلین استان و کشور به نمایندگان خود هم اعتماد نداشته اند که آنها را در جریان نگذاشته اند؟

وی با بیان این مسئله که مگر تقسیمات کشوری در دست یک شخص خاص است که بتوند خطوط مرزی را جابجا کند از نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی،فرماندار کنونی و شورای اسلامی شهر بافق خواست این مسئله را بررسی کنند تا مورد پی گیری قرار گیرد.

سلیمانی اضافه کرد بنده نیز به همراه این مسؤلین محترم پیگیر این ماجرا بوده و هستم.

امام جمعه بافق از از مکاتبات خود با دفتر مقام معظم رهبری در خصوص مسائل بافق سخن به میان آورد و افزود: بنده این مکاتبات را علاوه بر ارسال به دفتر مقام معظم رهبری به حجت الاسلام سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران نیز داده ام و در زمان خودش بسیاری از این مسائل را به مردم خواهم گفت.

 

۱۷ نظر

 1. محمد رضا می‌گه:

  امام جمعه معزز تشکر تشکر

 2. مهدی می‌گه:

  حجت السلام سید جواد سلیمانی از اینکه از منافع بافق با قاطعیت دفاع کردید سپاسگذاریم و بدانید عموم مردم به شدت از جنابعالی حمایت خواهند کرد

 3. علی غصه خور می‌گه:

  جناب حاج اقای سلیمانی متاسفانه در این دوره وزمانه این پست ها برای افراد اینقدر ارزش دارد که به خاطر آن بعضی وقت ها ادم مجبور می شود خوردرا به خوابی بزند که با هیچ سر وصدای بیدار نشود متاسفانه مسئولینی که برای بافق انتخاب شده اند ومیشوند شما ببینید از کدام دانشگاه معتبر مدرک خودرااخذ نموده اند وبا چه معدلی ودر چه رشته ای ؟؟؟ اگر دیدید نه رشته میخوردبه پست آنها نه معدل، بداند بقول معروف بعدا تقش بلند میشود چون الان مشخص نمی شود چه کار میکنند آن وقت خیلی دور است تورا به خدا برای چهار سال این را رعایت کنید ببیند بافق کیلومترها جلو می افتد یا نه

 4. محمد رضا برزگری می‌گه:

  باسلام و ادب خدمت امام جمعه عزیز :امام جمعه عزیز ما خانوادهای شهدا و جانبازان تا آخرین نفس پشتیبان شما خواهیم بود اگر قرار باشد هرچند سال یکی از معادن بافق از دست برود بافق می ماند و کویرش؟ خدا نیامرزد کسی که به این مردم و شهرخیانت میکند ؟خدا لعنت کند آنهایی که به شهرم خیانت کردند ؟؟؟؟؟

 5. محمد مهدی می‌گه:

  احسنت
  اینگونه غرا بودن نیاز امروز ماست

  از امام جمعه معزز شهرمان کمال تشکر را داریم
  و اعلام می داریم که: ما همسو و حامی و پشت سر حق ستانی بوده ایم و هستیم

 6. محمود می‌گه:

  با تشکر فراوان از امام جمعه عزیز و بزرگوار ما تا اخرین نفس از منافع شهرمان دفاع خواهیم کرد وجلو باج گیران کوتاه نخواهیم آمد.

 7. محمود می‌گه:

  ضمن تشکر از بیانات با ارزش امام جمعه محترم ضمن حمایت همه جانبه از ایشان ، درخواست داریم تمام کسانی که در این خیانت آشکار به مردم بافق دست داشته اند در این دنیا در دادگاه محاکمه شوند تا درس عبرتی باشد برای خائنین به مردم و در آخرت نیز خداوند رسیدگی می نماید.

 8. محمد رضا برزگری می‌گه:

  باسلام:امام جمعه معزز:تشکر تشکر.چون مسلمان ایرانی وشیعه هستبم اول تکیه امان به خدای منان بعدائمه اطهارواکنون تحت فرماندهی ولایت فقیه وروحانیت معززکه جنابعالی بعنوان نماینده مقام معظم رهبری میباشید میدانیم حرف شماکه بابیان قاطع ورساوبرخواسته ازدل این مردم بافق میباشدصبورواستواربه دادخواهی ازاین مردم فهیم ادامه دهید .همرامتان بوده وهستیم .

 9. رضایی جانباز شیمیائی می‌گه:

  امام جمعه محترم ممنون از حمایت شما. قطعا اگر شما که نماینده ولی فقیه در شهر هستید پیگیری کنیدرهبر فرزانه هم از این مسائل آگاه خواهند شدوبی دلیل دوباره آرامش شهر به هم نخواهد ریخت

 10. حق شناس می‌گه:

  آقای سلیمانی،امام جمعه شهرستان بافق؛ با تمام قوا و با صراحت و قاطعیت تمام از حق مردم زخم خورده بافق دفاع کنید و تا گرفتن حق این روند را ادامه دهید. و به مسئولان بافق و یزد متذکر شوید که صبر بافقی ها هم حدی دارد.وَفَقَکُمُ الله

 11. مجتبی سلوکی می‌گه:

  امام جمعه محترم و دلسوز شهرستان بافق بیشتر حرکت کنید مردم پشتیبان شما هستند واز حضرت عالی تشکر می کنیم

 12. دانشجو می‌گه:

  حتی بچه های خردسال بافق هم می دانند چه ظلمی به آنها شده واز حق خوری ها مطلعند!!!!!
  از فرزندانتان بپرسید اگر به نسل جوان اعتقادکی دارید!

 13. محمد رضا می‌گه:

  با سلام : جناب آقای سلیمانی امام جمعه معزز:ما جانبازان حمایت قاطع خود را از جنابعالی اعلام میداریم و هر موقع صلاح دانستید صف شکن خواهیم بود و از تمامیت مرز شهرمان دفاع خواهیم کرد .

 14. ولايتي می‌گه:

  متاسفانه تجربه نشان داده طومار وسخنرانی نتیجه نمی دهد و حق خورها از اینها سیرند.فرمانداران قبلی هم زنده اند چرا نمی ایند جواب دهند

 15. امید می‌گه:

  فکر کنم یه حرکت مردمی این وسط لازم باشه@@@@

 16. راستگو می‌گه:

  هدف اردکانیهای پولدار استان شدن شهرشان است و به مردم دیگر شهرستانها هیچ توجه ای ندارند . نماینده شهرشان نیز در ایران و مجلس نفوذ زیادی دارد و مردم اردکان را حمایت می کند .ما مردم بافق اگر کمی زرنگی مردم اردکان را داشتیم حال و روزمان از این بهتر بود .

 17. بافقي زاده می‌گه:

  پس از چهل سال تلاش صادقانه کارگران و تلاشگران بافقی در معادن آهن بافق و تولید سنگ آهن و خدمت به ایران تا چند سال آینده معدن چغارت تمام می شود و فرزندان بافقی با توجه به تمام شدن سفره های آبی خود باید به به شهرستانهای بهاباد – اردکان و یزد یا شهرهای دیگر بروند . آفرین بر همت مسئولین گذشته و اکنون بافق !