چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۲۸:۲۳ قبل از ظهر

ساختمان اداری جدید مجمع امورصنفی بافق افتتاح می شود

کد خبر: 14061
تعداد بازدیدکننده: 78
تاریخ: ۰۲ بهمن ۱۳۹۱

رئیس مجمع امورصنفی بافق از افتتاح بخش اداری ساختمان جدید این مجمع همزمان با میلادحضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفرصادق(ع) خبرداد

علی اصغربرزگری گفت:  ساختمان جدید بخش اداری این مجمع در مدت زمان ۸ ماه تکمیل گردید و  در نظر داریم همزمان با ولادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفرصادق(ع) با حضور روسای اتحادیه ها و مسئولین شهرستان افتتاح می گردد.

رئیس مجمع امورصنفی بافق ادامه داد: همچنین  پس از نماز مغرب و عشاء مراسم جشنی نیز به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر و ولادت پیامبراکرم(ص) و امام جعفرصادق(ع) ترتیب داده شده و در حاشیه این مراسم از زحمات و تلاشهای روسای اتحادیه های صنفی شهرستان در زمینه های مختلف؛ مذهبی، فرهنگی، اقتصادی و غیره در سالهای اخیر تقدیر می گردد.

وی یادآورشد: جوایز دانش آموزان ممتاز سال گذشته اصناف و بازاریان شهرستان نیز در این مراسم اهدا می گردد.

برزگری خاطرنشان کرد: هیئت رئیسه این مجمع  برنامه های متنوع؛ فرهنگی، مذهبی، اقتصادی و رفاهی را برای اصناف و بازاریان شهرستان در دستور کار دارد.

شایان ذکر است؛ مجمع امورصنفی بافق از دو بخش؛ تولیدی خدمات فنی و توزیعی و خدماتی و دارای ۱۳ اتحادیه با بیش از ۱۴۰۰ واحد صنفی زیرمجموعه می باشد

۱۲ نظر

 1. بازاريي می‌گه:

  باسلام
  باتوجه به اطلاع ای که اکثربازاریان داریم بیش ازسه سال میباشدازساختمان مجمع امورصنفی بهره برداری میگرددکه همکنون جای تعجب است که مخواهندآنر افتتاح نمایند.

  • بازاریی2 می‌گه:

   تا جایی که من میدونم ۳ سال پیش افتتاح نشد بلکه کلنگش به زمین خورد و بنا شد و کم کم ساخته شد و الان داران تکمیل میکنن ظرف این مدت کوتاهی که اقای برزگری رییس مجامع بودن پیشرفت چشمگیری داشت و با پیگیری های ایشون شد که الان افتتاح شد.

 2. fazel می‌گه:

  با سلام
  از زحمات بی شائبه و بی توقع جناب آقای برزگری که در این مدت کمتر از یکسال واقعاً به نفع مردم و بازاریان کشیده اند صمیمانه تشکر و قدردانی میشود.خدا خیرشان بدهد که آرامش روحی را برای مغازه داران تأمین نموده اند و امیدواریم با توان و قدرت بیشتر و با همدلی و همراهی مسئولین شهر بتوانند به مردم عزیز و کسبه محترم خدمت کند.

 3. بازاریی می‌گه:

  با سلام
  خواهشمند ام از دوست عزیزی که گفته برای نفع مردم و بازاریات زحمت کشیدند چند مورد را بیان کنند که دیگران هم از آن با خبر شوند.

 4. ملوح می‌گه:

  چاکر دایی اصغر خوب حال … را گرفتی وگرنه به جای ساختمان صنف ساختمان شخصی … ساخته میشد

 5. ناشناس می‌گه:

  جناب ملوح الان پس با این حساب سند شش دانگ صنف به نام آقای برزگری می باشد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. اصناف می‌گه:

  قشر زحمت کش اصناف این خطه نیازی به معرفی فرد یا افرادی ندارند خودشان همه را کامل می شناسند که هر کسی چند مرده حلاجه !

 7. شهروند می‌گه:

  بله رئیس بلی دو نفر را از نان خوردن ننداخته بود که به لطف آقای برزگری این کار انجام شد ولی به سرانجام نرسید !!!!!!

 8. شهروند می‌گه:

  جناب آقا یا خانم بازاریی !
  با توجه به گفته شما آن دو مقصر بودن پس شما زیر آب آن دو را زددید و آنها را مقصر جلوه دادید پس یا توجه به مقصر بودن این دو نفر چرا تاکنون به روال قدیم سرکار هستند و کارهایشان را انجام میدهند که با توجه به این شما یک فرد دروغ گو هستید که این امر کار بسیار زشتی می باشد .