سه شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۱۴:۳۳ قبل از ظهر

فرا خوان جهت سرمایه گذاری نا محدود در مناطق آزاد شهرستان بافق

کد خبر: 14110
تعداد بازدیدکننده: 137
تاریخ: ۰۲ بهمن ۱۳۹۱

طبق روال ،به اتفاق دوستان پیگیر مسائل ومشکلات شهربودیم.یکی از موضوعاتی که مطرح شد بحث بهسازی وترمیم بعضی از خیابانها ومعابر شهر بود.در خلال پیگیری به مسئله عجیب وبسیار جالبی برخورد کردیم که عنوان کردن آن خالی از لطف نیست.
درزمان پیگیری برای ترمیم جاده منتهی به شرکت گازمتوجه شدیم که دلیل خرابی این مسیر بلاتکلیف بودن آن است چون شهرداری ادعا می کند از دانشگاه پیام نور به بعد از حوزه کاری ما خارج است وبه اداره راه مربوط می شود. زمانی که با اداره راه صحبت کردیم آنها هم گفتند از میدان غدیر به بعد حوزه کاری ما محسوب می شود وقبل از آن به ما ربطی ندارد.یا مثلا حد فاصل بین میدان دانشجو تاابتدای بلوار مرحوم مهندس دهستانی هم بلاتکلیف است چون محدوده اداره راه از ابتدای بلوار شروع می شود(روبروی اداره هواشناسی به گفته خودشان)ومسئولیت این منطقه را نه شهرداری بافق ، نه سنگ آهن ونه شورای اسلامی روستای مبارکه ،هیچ کدام نمی پذیرند.ابتدای جاده روستای باقر آباد هم همین مشکل را دارد.یعنی با توجه به اینکه این جاده یک مسیرنسبتا پر رفت وآمد است وبعضا مهمانان خارجی هم به عنوان توریست جهت باز دید از تل ماسه های حسن آباد از اینجا عبور می کنند، اما همچنان ابتدای آن بسیار باریک وخطرناک بوده وکیفیت آسفالت آن هم بسیار پایین است. چرا؟چون بلاتکلیف است ،یعنی شهرداری میگوید مربوط به اداره راه است واداره راه میگوید از روبروی کارگاه به بعد مربوط به ماست.این قصه برای مسیر منتهی به بهشت حسین(ع) هم صادق است.شهرداری ادعا میکند اداره راه باید این مسیر را ترمیم کند ، اداره راه هم می گوید از دوراهی نوق – رضاییه به بعد مربوط به ما میشود.
عجب شهر جالبی داریم ما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
لذا با توجه به مطالب فوق  به این نتیجه رسیدیم تا فراخوانی بزنیم برای کسانی که قصد سرمایه گذاری وساخت وساز در بافق را دارند اما حوصله مشکلات اداری،تهیه پروانه وگیرهایی که شهرداری میدهد راندارند.این عزیزان می توانند فارغ ازهر دغدغه ای در مناطق بلاتکلیف یا به عبارت قشنگ ترمناطق آزاد شهرستان بافق شروع به فعالیت کنند،بدون هیچ نظارت ودخالتی ، چون جزء محدوده وحوزه کاری هیچ اداره ای نیست!!!!!!!!
پس مناطق آزاد بافق جهت سرمایه گذاری نا محدود وساخت وساز اماکن اداری ، تجاری ومسکونی ، به شرح ذیل اعلام می گردد.
۱-حد فاصل بین دانشگاه پیام نور ومیدان غدیر.
۲-حد فاصل بین میدان دانشجوتا ابتدای بلوارمرحوم مهندس دهستانی.
۳-حد فاصل بین پل راه آهن تا بهشت حسین(ع).
۴-حد فاصل بین میدان بهارستان تا کارگاه واقع در جاده باقر آباد.
حاج محمود ملاحیدری

۴ نظر

 1. س-حسینی می‌گه:

  آقا نگید بخدا نگید!!!
  اگه همسایه های شمالی بویی ببرند سریعتر از یوزپلنگ تبلیغاتی تلویزیون میان می برنا!!!

 2. رخصت می‌گه:

  حاجی جان مناطقی که شما نام بردید مثل بچه ایست که توی کوچه درحال بازی است و نه پدرو مادری دارد ونه قوم وخویشی.کافیست خدای ناکرده بخت برگشته ایی با این بچه تصادف کند تادلت بخواد فدایی پیدا میکنه و بزرگتر. میگی نه امتحانش مجانی است. قصدکن یه الونکی توی این محلها بزنی. ببین چند تا اداره و ارگان صف کشیدن و ادعای مالکیت زمینی و هوایی این نقطه خارج ازنقشه و بی سرپرست رادارند.نه جانم متاسفانه مسئله این نیست بلکه چیزی که برای بعضی از مسئولین مهم نیست همین احساس مسئولیت درقبال وطیفه ایست که دارند. خداوند منان همه مارابه وظایفمان آشنا کند. تابعد… رخصت

 3. شمع بي زبان می‌گه:

  همین که این نا به سامانی های شهر با قلم طنز مطرح می شود خیلی خوب است
  تشکر

 4. حسینعلی می‌گه:

  حاجی جون چرا باند اول خیابان وحشی را نمی گی که بعضی دارند خلل ایجاد می کنند مثل … این یعنی چی . یعنی اینکه من نمی گذارم مغازه های وسط خراب شود چون من ضرر می کنم