چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۰:۲۶ قبل از ظهر

طرح هادی روستای شادکام دهه فجر به بهره برداری می رسد

کد خبر: 14360
تعداد بازدیدکننده: 265
تاریخ: ۰۹ بهمن ۱۳۹۱

یزد- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان یزد گفت: ۱۱ پروژه طرح هادی در سطح روستاهای استان با اعتباری بیش از۱۰ میلیارد ریال آماده بهره برداری است.

علی قربانیان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه این طرحها در دهه فجر به بهره برداری می رسند، افزود: این طرح ها شامل ایجاد و توسعه شبکه معابر روستایی ، ادامه و تکمیل دیوار ساحلی ، سنگ جدول ، آسفالت و سنگ فرش از جمله این طرحهاست.

وی اظهار داشت: این طرحها در روستاهای شهرآباد ابرکوه ، مزرعه نو اردکان ، شادکام بافق ، بنستان ده جمال بهاباد ، نصرآباد تفت ، رحمت آباد خاتم ، جمز طبس ، سورک صدوق ، باغ دهوک مهریز ، درین میبد و دهنو یزد افتتاح می شود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان یزد تصریح کرد: طرح هادی روستای از جمله پروژه هایی محسوب می شوند که در راستای فراهم سازی زمینه توسعه و عمران نقاط روستای تهیه و اجرا می شود.

قربانیان ایجاد زمینه توسعه و عمران روستاها با توجه به شرایط فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی، تامین عادلانه امکانات از طریق تسهیلات اجتماعی ،تولیدی و رفاهی، ایجاد تسهیلات لازم برای بهبود مسکن روستاییان ،ایجاد شبکه ارتباطی منظم و ساماندهی منطقی نظام توزیع خدمات در سطح روستاها را از اهداف این طرح بیان کرد