جمعه ۵ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۳۶:۲۰ بعد از ظهر

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال حماسی تر از همیشه برگزار می شود

کد خبر: 14440
تعداد بازدیدکننده: 185
تاریخ: ۱۱ بهمن ۱۳۹۱

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال حماسی تر از همیشه برگزار می شود

یزد – سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال با حضور گسترده مردم ، حماسی تر از همیشه برگزار می شود.

حجت الاسلام والمسلمین ‘ دخیل عباس زارع زاده ‘ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: روز ۲۲ بهمن روز پیروزی خون بر شمشیر و حق بر باطل است .

وی ادامه داد: در این روز تاریخی ، خون های مطهر شهیدان به ثمر نشست و رژیم ستم شاهی وابسته به آمریکا و سایر قدرت ها سرنگون شد .

نماینده مردم شهرستان های مهریز ، بافق ، بهاباد ، خاتم و ابرکوه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ملت شجاع و مومن ایران با درک شرایط زمانی و فشارهای دشمن بدون شک امسال خیلی پرشورتر از همیشه طی ۳۳ سال گذشته در این مراسم بزرگ دینی و ملی شرکت می کند .

نماینده حوزه انتخابیه مهریز اظهار داشت: شرکت یکپارچه اقشار مختلف مردم مومن و انقلابی در روز ۲۲ بهمن و راهپیمایی این روز موجب برملا شدن توطئه های دشمن می شود .

زارع زاده گفت: همه مردم باید روز ۲۲ بهمن را قدر بدانند و همراه و همگام با سایر ملت در این روز حماسی و بزرگ مشارکت همه جانبه داشته باشند .

وی به ثمرات انقلاب اسلامی در زمینه های مختلف اشاره و گفت: به برکت انقلاب اسلامی ، کشور و ملت ما به استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی رسید .

وی پاسداری از انقلاب اسلامی و دفاع از حریم ولایت را یک وظیفه بزرگ دانست که حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن خود نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی و نشان دهنده حمایت همه جانبه از نظام اسلامی خواهد بود