چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۲:۰۵ بعد از ظهر

مراسم تودیع و معارفه معاون فرمانداربافق برگزارشد

کد خبر: 14535
تعداد بازدیدکننده: 194
تاریخ: ۱۲ بهمن ۱۳۹۱

مراسم تودیع و معارفه معاون فرمانداربافق صبح امروز پنجشنبه با حضورمهدی تقوایی مدیرکل سیاسی و انتخاباتی استانداری یزد، فرماندار و دیگرمسئولین شهرستان بافق برگزار گردید. در این مراسم از زحمات علیرضا صمدی  معاون قبلی تقدیر و علی اصغر رنجبر به عنوان معاون فرمانداربافق معرفی گردید.

437000421000435000

۷ نظر

 1. soheil8 می‌گه:

  خیلی خوشحال شدم به آقای رنجبر تبریک میگم امیدوارم مردم بافق را از این ناامیدی به مسئولین خارج کنند.

 2. ابراهیم می‌گه:

  از حسن انتخاب آقای خاوری متشکریم برادر رنجبر موفق باشید

 3. مهدی می‌گه:

  امیدواریم اقای خاوری و دست اندر کاران مجموعه فرمانداری در زمینه پروژه های عمرانی گامهای موثری بردارند

 4. عباس می‌گه:

  ضمن تبریک به آقای رنجبر
  شنیدم ایشان در مورد حقوق بشر و جهان و … صحبت کرده اند
  از ایشان یک خواهش دارم شما مانند بعضیها توهم مدیریت جهان را نداشته باشید . تا می توانید به فکر بافق باشید
  ایران و جهان پیشکش دیگران

 5. fazel می‌گه:

  ضمن تشکر از جناب آقای فرماندار بخاطر حسن انتخاب و تبریک به جناب آقای رنجبر .آقای رنجبر خواهش مردم اینست طوری عمل کنید که اول رضای خدا و رضایت خلق را کسب نمایید و تا میتوانید مدیران بومی را بپرورانید تا در تمام امور افراد مستعد بومی شناخته و در رأس تمامی امور قرار گیرند و از تمام ظرفیت های محله های مختلف شهر استفاده و به ریشه یابی عوامل بروز حوادث اردیبهشت ۹۰ بپردازید و درجهت حل مشکلات و تبعیض ها و ناحقی های وارده طی ۳۰ سال گذشته با همدلی مسئولین و پشتیبانی مردم گام و قدم بردارید تا دعای خیر مردم همراه شما و فرماندار باشد و به مردم رک گو باشید تا مثل قضیه تغییر حوزه شهری مثل گذشته کلاه گشاد را سر بافق و بافقی نگذارند.

 6. نخلستان می‌گه:

  امیداست با استعانت از خدای تبارک وتعالی درکارشان موفق باشند وهمانطور که تا به حال در مسئولیت های مختلف نشان داده اند باتمام قدرت در جهت آبادانی وپیشرفت و وفاق وهمبستگی گام بردارند. انشاا..

 7. تفکری می‌گه:

  سلام
  انتخاب اقای رنجبر را به فال نیک میگیریم.انشالله همراه بااقای خاوری جهت ابادی هرچه بیشتر شهر تلاش کنندونگذارند بیش از این حق بافق ضایع شود.موفق باشید