سه شنبه ۸ام فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۳۷:۵۷ قبل از ظهر

نواختن زنگ حماسه حضور در مدارس شهرستان بافق

کد خبر: 1485
تعداد بازدیدکننده: 192
تاریخ: ۱۰ اسفند ۱۳۹۰

در آستانه انتخابات صورت گرفت:

نواختن زنگ حماسه حضور در مدارس شهرستان بافق

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، در آستانه ۱۲ اسفند روز برگزاری انتخابات نهمین دوره مجلس زنگ حماسه حضور رأی اولی‌ها در تقارن با هفته تربیت اسلامی با حضور فرماندار و تنی چند از مسئولین شهر در بافق نواخته شد.

در این مراسم که صبح یکشنبه در دبیرستان دخترانه ادب شهرستان بافق برگزار شد، فرماندار بافق در سخنانی نظام اسلامی ایران را حاکمیتی برگرفته از رأی و اعتماد مردم توصیف کرد و گفت: اعتبار تمام قوای نظام به حضور مردم و پشتیبانی آنها در صحنه است و مجلس خود مظهر حاکمیت مردم در اداره جامعه است.

حسین ندافیان افزود: آن چه که انتخابات ۱۲ اسفند را متمایز از انتخابات دیگر می‌کند حضور با بصیرت ،همراه با شور و شوق مردم در پای صندوق‌های رأی است که دانش‌آموزان بخصوص رای اولی ها نیز در این مسیر مشارکت خود را نشان می‌دهند.

وی این مشارکت را بهترین برگ برنده در سازندگی کشور و حرکت توسعه‌آفرین بیان کرد و اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران، انقلاب شورآفرین در به راه‌ انداختن اراده و حاکمیت مردم است و دشمنان ما نیز از همین قدرت و صلابت در هراس و نگرانی هستند.

به گفته ندافیان ، روز ۱۲ اسفند روز سرنوشت مردم است و دشمن می‌خواهد که در ذهن ما شبهه ایجاد کند که حضور پیدا نکنیم و ما باید بدانیم که آنها دلشان به سرنوشت این ملت نمی‌سوزد، ایران امروز الگوی کشورهای خیزش مردمی است پس علاوه بر تقویت ارزش‌های خود باید در کشورهای دیگر نیز امید را تقویت کند.

فرماندار بافق تصریح کرد: ایران اسلامی ما هم اکنون با توانمندی تمام راه‌ پیشرفت و اعتلا را در پیش گرفته است و ما این حرکت را مدیون رهبری‌های حکیمانه مقام معظم رهبری در تصمیم‌های درست و چاره‌اندیشی مناسب در مقابله با فتنه‌های داخلی و خارجی هستیم.

در ادامه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق ضمن تاکید بر مشارکت صد در صدی مردم در انتخابات گفت: مردم ایران بیش از سه دهه است که با ترفندها و حیله‌های رنگین دشمن مواجه هستند در حالی که همین ملت در سال‌های اخیر به موفقیت‌ها و توفیقات روزافزونی دست یافته و در سال‌های آینده نیز همین مسیر را با قدرت دنبال می‌کنند.

بمانعلی باقیان از انتخابات به عنوان قدرت نرم ایران در مواجهه با اردوگاه کفر یاد کرد و گفت: مردم ما در یوم انتخابات بار دیگر آمریکا و رژیم صهیونیستی را در اندیشه زبون و پلید خود ناکام می‌گذارند.

شایان ذکر است در حاشیه این مراسم دانش آموزان بصورت نمادین در پای صندوق رای حاضر و رای خود را در صندوق اخذ انداختند.