چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۵۲:۳۷ بعد از ظهر

از منظر دین و عقل ، ورزش برای تقویت وسلامت جسم ضروری است

کد خبر: 15007
تعداد بازدیدکننده: 99
تاریخ: ۱۸ بهمن ۱۳۹۱

با حضورمعاون فرماندار ، اختتامیه مسابقات والیبال روستایی برگزار شد

معاون فرماندار : از منظر دین و عقل ، ورزش برای تقویت وسلامت جسم ضروری است.

DSC06449

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، مراسم اختتامیه مسابقات والیبال روستایی ویژه خواهران با حضور معاون فرماندار ، رئیس اداره ورزش و جوانان ، مدیر باشگاه ورزشی آهن و تنی چند از مسئولین محلی در سالن کوثر مجموعه تختی بافق برگزار شد.

معاون فرماندار بافق ضمن تبریک ایام فرخنده و مبارک دهه فجر اظهار داشت : حقیقت این است که کشور و جامعه‏ى ما بعد از انقلاب، در تمام طول این دوران، لحظات حساسى را گذرانده است که نقش جوانها و تأثیر حالت جوانى و استعدادهاى جوانى در آن، یک نقش برجسته است.

علی اصغر رنجبر با اشاره سخنان مقام معظم رهبری در خصوص ورزش گفت: بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب تحصیل، تهذیب نفس و ورزش سه عامل اصلی پیشرفت جوانان است.

وی با ضروری خواندن ورزش  برای تقویت و سلامت جسم خاطر نشان کرد : اگر بخواهیم جسم خود را به قدرت ، توانایی و استعدادهای گوناگون برسانیم باید ورزش کنیم .

DSC06452

حسن آتش افروز با اشاره به برگزاری مسابقات والیبال روستایی گفت: این سری از مسابقات با همت هیات والیبال شهرستان و باشگاه ورزشی  آهن با حضور ۸ تیم از روستاهای مختلف بافق در ایام دهه مبارک فجر به مدت ۵ روزبرگزار شد .

رئیس اداره ورزش و جوانان بافق ضمن تشریح برگزاری این سری از مسابقات افزود: تیم روستای بشکان مقام اول مسابقات والیبال خواهران را به دست آورد و تیم روستای شیطورحائز مقام دوم شد ضمن اینکه تیم کوشک مقام سوم را از آن خود کرد