سه شنبه ۹ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۴۴:۳۵ بعد از ظهر

برگزاری جنگ شادی دردهه فجرانقلاب اسلامی

کد خبر: 15249
تعداد بازدیدکننده: 209
تاریخ: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱

جنگ شادی به مناسبت ایام ا… دهه فجرانقلاب اسلامی در سالن آمفی تئاتراداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بافق در حال برگزاری است.

498000 501000

این جنگ از۱۲ لغایت ۲۳ بهمن ماه همه روزه ساعت  ۱۹  در سالن آمفی تئاتر اداره  فرهنگ و ارشاد اسلامی بافق برگزار می گردد.

روح ا… کوشامقدم، کارگردان و طراح این جنگ، به بافق فردا گفت: این جنگ به مناسبت ایام ا.. دهه فجر و کاری از گروه نمایش عرفان  به سرپرستی اینجانب و با همکاری انجمن هنرهای نمایشی بافق به سرپرستی کاظم قانعی است.

 وی افزود: طراحی و کارگردانی این جنگ در سه سال متوالی گذشته توسط اینجانب انجام و امسال نیز مانند سالهای گذشته وظیفه خود دانستیم برای نشاندن لبخند بر لبان همشهریان عزیز و ایجاد لحظه های شاد و بیاد ماندنی این جنگ برگزار شود.

وی ضمن تقدیر از کلیه هنرمندان فعال در این برنامه، افزود: برنامه های متنوعی چون؛ نمایش های کمدی؛ پایان شیرین، بی کاری بی پولی و بدبختی، و همچنین میان پرده کوچولوها، اجرای سرود گروه بهمن به سرپرستی مسعود ناجی، اجرای موسیقی پاپ به سرپرستی محمد تشکری و اجرای سرود مهدکودک های؛ شکوفه، محراب و مهتاب  در این جنگ اجرا می شود.

 کوشا مقدم در انتها از همکاری خوب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بافق برای برگزاری این جنگ تقدیر و تشکر کرد.

۱ نظر

  1. علیرضامحمدی می‌گه:

    با سلام
    با کمال احترام به آقای کوشامقدم وتشکراززحمتهای ایشان وتیم خوش ذوق وهنرمندشان.فبلا”وقتی به سالن ارشادمیرفتیم با فکاهیهای مسخره روبر میشدی که بیشتر کلمات آنها برای کودکان نیز بدآموزی داشت اما در این دوساله اخیر واقعا”جای تقدیر وتشکر از کلیه کسانی که در این رابطه زحمت کشیده اند را دارد.برای تک تک انها ارزوی موفقیت میکنم.راستی جای اکبراقای سال قبل درجنگ امسال خالیست.