شنبه ۵ام فروردین ۱۳۹۶ ۰۴:۵۲:۴۱ بعد از ظهر

پیام تشکر فرماندار بافق از حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

کد خبر: 15383
تعداد بازدیدکننده: 171
تاریخ: ۲۳ بهمن ۱۳۹۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، فرماندار بافق در پیامی از حضور حماسی مردم غیور و انقلابی بافق تقدیر و تشکر کرد

در این پیام آمده است :

بسمه تعالی

درود خدا برشما مردم مؤمن،ولایتمدار ، همیشه درصحنه و انقلابی دیار دارالشجاعه بافق که بار دیگر همگام با ملت غیور ایران اسلامی،برای تجدید بیعت با آرمان های والای اسلامی بنیانگذارجمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و لبیک به خواستهای رهبر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای، حماسه ای عظیم آفریدید.

اینجانب به عنوان خادم شما از حرکت انقلابی و خودجوش شما ملت شهید پرور و ولایی بافق در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن سال ۹۱ به مصداق حدیث شریف ” من لم یشکر المنعم من المخلوقین لم یشکر الله عزوجل ” تقدیر و از این حضور معنا دار در سراسر شهرستان بافق اهم از مرکز شهرستان و روستا ها تشکر می نمایم و همه با هم با آرمانهای امام راحل و خون مقدس شهدا، تجدید پیمان می کنیم که تا آخرین نفس و قطره خون از اسلام عزیز دفاع کرده و پیروی بی چون و چرای خود را از مقام عظمای ولایت اعلام می داریم.

مهدی خاوری – فرماندار بافق

۴ نظر

 1. یه دلسوز می‌گه:

  سلام.خسته نباشید.مبارک باشه.بابا یه خبری از گیرنده دیجیتال بگیرید ببینین چی شده چرا افتتاح نمیکنن.دهه فجر تموم شد. چطور خبرنگاری هستید.

 2. مهدی می‌گه:

  امیدواریم همانطور که گفتید مردم در کلیه صحنه های انقلاب اول هستند. شما هم از منافع مردم شهرستان به جد محافظت کنید

 3. جناب اقای فرماندار بابا مردیم از این همه بی عدالتی شما را به خدا بگویید فرستنده دیجیتال کی افتتاح میشه کی ما بافقیها از نعمت گاز شهری برخوردار می شویم چه وقت ازاد راه بافق یزد به پایان میرسه دهه فجر هم که تمام شد پس کی مسئولین می خواهند به قولها شون عمل کنند

 4. peivand می‌گه:

  قابل توجه آقای فرماندار
  اگر فقط کمی دقت کنید باشکوه ترین راهپیمایی ها،انتخابات و حضور در نمازجمعه ها را در سطح استان در بافق می بینید و همین طور بیشترین تبعیض و حق کشی را نیز در بافق مشاهده میفرمایید که متأسفانه از طرف مسئولین محترم استان بر بافق وارد می شود.مردم دین خود را به انقلاب و شهدا ادا نمودند اما مسئولین در حق ما مردم کوتاهی و ظلم.نگذارید دوباره کاسه صبر مردم لبریز و آتش زیر خاکستر دوباره برفروزد و مثل اردیبهشت ۹۰ مسولین پشیمان شوند.چندین سال است که دهه فجر و هفته دولت سپری میشود و خبری از افتتاح نیست و صدای کلنگ ها در شهرهای دیگر بلند میشود.