دوشنبه ۸ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۱۵:۴۲ قبل از ظهر

صرفا جهت اطلاع و مقایسه…

کد خبر: 15413
تعداد بازدیدکننده: 335
تاریخ: ۲۳ بهمن ۱۳۹۱

افتتاح خوابگاه یاس مجتمع آموزش عالی اردکان


در آستانه سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در مراسمی با حضور دشتی، معاون سیاسی امنیتی استانداری، تقوایی مدیرکل دفتر سیاسی استانداری، کمالی فرماندار، دکتر غفوری چرخابی رئیس مجتمع آموزش عالی اردکان و جمعی دیگر از مسئولین خوابگاه دخترانه یاس مجتمع آموزش عالی اردکان به دست خانم محمودی و آقای سالاری دو تن از فرزندان شهدای معزز و اعضای هیأت علمی این مجتمع، افتتاح شد.

این خوابگاه در زیربنای ۱۳۰۰مترمربع در ۲ طبقه احداث گردیده و ظرفیت ۱۵۰نفر را دارد.

بخشی از هزینه۵میلیارد ریالی احداث و تکمیل این طرح از محل اعتبارات سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به استان و بخشی دیگر نیز از محل کمک های آقای عابدی از خیرین اردکانی پرداخت گردیده است.

………………………………………………

با حضور معاون عمرانی استاندار یزد صورت پذیرفت:افتتاح پروژه های دهه مبارک فجر در شهرستان تفت

 

یزدفردا:معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد در معیت امام جمعه، فرماندار، نماینده مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران دستگاههای شهرستان تفت از برخی پروژه های این شهرستان بازدید و به مناسب فرا رسیدن دهه مبارک فجر چند پروژه مهم را افتتاح کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری تفت، ” حیدر نوروزی” در ابتدای سفر به شهرستان با حضور در گلزار شهدای این شهر به مقام شامخ شهیدان انقلاب اسلامی ادای احترام کرد. وی سپس با حضور در منزل شهید  والامقام فلاح با خانواده معظم این شهید دیدار و گفتگو نمود.

معاون استاندار در ادامه این سفر پس از  بازدید از درمانگاه خیری محمد رسول الله، باحضور در محل احداث مجتمع آموزشی فاطمیه، این مکان را افتتاح کرد . این مجتمع آموزشی با اعتباری بالغ بر ۱۷ هزار میلیون ریال به اتمام رسیده است.

افتتاح حوزه  حوزه علمیه برادران و خواهران تفت، افتتاح خیابان ۹ دی و کلنگ زنی مسکن مهر جدید تفت در زمینی به مساحت ۱۵ هکتار  از دیگر رویدادهای مهم این سفر بود.

………………………………………

بیش از ۶/۷ میلیارد ریال سرمایه گذاری مخابراتی دردهه فجر سال جاری در شهرستان خاتم


همزمان با ایام الله دهه فجر ۱۲ پروژه مخابراتی شهرستان خاتم با سرمایه گذاری بالغ بر ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

در مراسم افتتاح این طرح ها که با حضور بابایی معاون برنامه ریزی استانداری، حجت الاسلام رضایی امام جمعه هرات، شاه حسینی فرماندار این شهرستان، مقوم مدیر عامل شرکت مخابرات و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان خاتم برگزار شد، ۱۲ پروژه مخابراتی این شهرستان افتتاح و بهره برداری شد.

مقوم مدیر عامل شرکت مخابرات یزد در این افتتاح با تبریک ایام الله دهه فجر شاخص های مخابرات استان را تشریح و در خصوص ارتباطات در شهرستان خاتم اعم از مناطق شهری، روستایی و جاده ای مطالبی را بیان نمود.

گفتنی است این پروژه ها شامل اجرای شبکه کابل مسکن مهر مروست، نصب و راه اندازی BTS امام باقر(ع)، جایگزینی سامانه BTSتلفن همراه کرخنگان، فتح آباد، شرکت گوشت چاه ولیعصر، بختیاری، هنرستان کشاورزی، حاجی آباد و خوانسار و همچنین بهینه سازی ظرفیت اینترنت پرسرعت در کلیه مراکز شهرستان و بهسازی فیبر نوری چاهک به شهریاری بوده است./

 

………………………………….

افتتاح ۸ پروژه مخابراتی شهرستان ابرکوه در دهه فجر


به مناسبت ایام ا.. دهه فجر ۸ پروژه مخابراتی در شهرستان ابرکوه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی مخابرات شهرستان ابرکوه این مراسم که با حضور رضایی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری، حجه الاسلام حسینی امام جمعه ابرکوه ، برزگرزاده فرماندار، زارع ده آبادی نایب رئیس هیئت مدیره مخابرات استان یزد و جمعی از مسئولین و مقامات محلی برگزار شد، ۸ پروژه مخابراتی در این شهرستان افتتاح شد.

این پروژه ها که با سرمایه گذاری بیش از ۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید شامل : احداث ساختمان مرکز تلفن توحید (مسکن مهر) ، اجرای شبکه کابل، تاسیس سوئیچ و اینترنت پرسرعت مرکز تلفن توحید ، اجرای کابل کشی مسکن مهر بهمن ،‌جایگزینی سامانه BTS ابرکوه ، شمس آباد و شهر آباد ، بهینه سازی ظرفیت اینترنت پر سرعت مراکز ابرکوه و توابع، توسعه زیرساخت داخل استانی مرکز تلفن شهید فلاحزاده ابرکوه و حصار کشی مرکز تلفن اسفند آباد بوده است.

 گفتنی است در این مراسم حجه الاسلام حسینی در قالب ارتباط تلفنی با فرزند همکار شهید علی محمد فلاحزاده که در مجتمع مسکونی مهر سکونت دارد پروژه های یاد شده را به صورت همزمان مورد افتتاح قرار داد.

………………………..

همزمان با ۲۱ بهمن ماه ۹۱
دیالیز، دانشگاه، مراکز تلفن و توانبخشی در لیست افتتاح دهه فجر طبس

 

طبس- سرپرستی یزدفردا: بیست و یکم بهمن ماه ۱۳۹۱ در شهرستان طبس با برنامه هایی ویژه گرامی داشته شد که از جمله آنها به افتتاح مرکز مخابرات مسکن مهر، افتتاح مرکز توانبخشی سالمندان، بهره برداری از ۴ دستگاه دیالیز در بیمارستان شهید سید مصطفی خمینی، افتتاح قسمت جدید اداری و نمازخانه شبکه بهداشت و درمان، افتتاح ساختمان آموزشی دانشگاه پیام نور، جشن تبلور انقلاب در شامگاه ۲۱ بهمن و در میدان امام خمینی طبس و نیز نورافشانی را نام برد.

با حضور امام جمعه و فرماندار طبس، معاون توسعه مهندسی و عضو هیأت مدیره شرکت مخابرات استان یزد و جمعی از مسئولان این شهرستان در محل مرکز جدید الاحداث مخابرات مسکن مهر ، ۱۰ پروژه مخابراتی که با صرف ۵ میلیارد و ۵۹۰  میلیون ریال به ثمر رسیده است مورد افتتاح قرار گرفت.

در این راستا مرکز تلفن قدس واقع در مسکن مهر که شامل احداث ساختمان با اعتبار ۴۰۰ میلیون ریال،اجرای شبکه کابل با اعتبار ۴۰۰۰ میلیون ریال، تأسیس سویچ با ۳۵۰ میلیون ریال هزینه و تأسیس اینترنت با اعتبار صرف شده به مبلغ ۶۰  میلیون ریال و نیز مرکز مخابرات دیهوک با هزینه ای بالغ بر ۵۰۰ میلیون ریال و مراکز ADSL شهرستان و نیز پروژه نصب و راه اندازی سایت BTS عشق آباد و روستاهای هودر، کریت، خرو علیا، پیکوه، حلوان و ملوند به صورت همزمان افتتاح و به طور رسمی به بهره برداری رسید.

همچنین طی مراسمی مرکز توانبخشی سالمندان شفیق طبس با مجوز بهزیستی به صورت رسمی افتتاح شد که ۵۴ زن و ۵۲ مرد سالمند از خدمات این مرکز استفاده خواهند کرد.

در این مرکز خدماتی از قبیل پزشکی، روانشناسی، توانبخشی، آموزش ها و امور فرهنگی، اجتماعی، ورزش، شیوه زندگی سالم، پیشگیری از معلولیت ها و مشاوره مددکاری به سالمندان ارائه می شود.

سپس مسئولان با حضور در بیمارستان شهید سید مصطفی خمینی طبس از ۴ دستگاه دیالیز که به تازگی تأمین شده است بازدید و مسئولان از بیماران دیالیزی بستری در این بیمارستان عیادت کردند.

برای تهیه این ۴ دستگاه که با پیگیری نماینده مردم طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی و مساعدت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی محقق گردید، یک میلیارد ریال هزینه شده است.

همچنین در مراسم افتتاح نمازخانه شبکه بهداشت و درمان اعلام شد برای احداث این ساختمان و طبقه فوقانی که به منظور توسعه مرکز بهداشت ساخته شده است در مجموع با زیربنای ۵۱۷ متر مربع اعتباری حدود ۲۵۰ میلیون تومان هزینه شده است.

در ادامه برنامه های شنبه ۲۱ یهمن ۹۱ ساختمان جدید دانشگاه پیام‌نور مرکز طبس که کار احداث آن از سال ۱۳۸۷ آغاز شده بود در زمینی به مساحت ۱ هکتار در فاز اول این پروژه با اعتباری معادل ۳ میلیارد ریال با کاربری امکانات آموزشی افتتاح شد.

مجموع اعتبار ۴ هزار مترمربع فضای آموزشی، ورزشی و رفاهی دانشگاه پیام نور طبس به ارزش ۱۰ میلیارد ریال پیش بینی شده است که در فاز دوم مجتمع فرهنگی دانشگاه پیام‌نور مرکز طبس نیز با اعتبار اولیه ۵۰۰  میلیون ریال در جوار ساختمان جدید این دانشگاه در حال احداث است که پس از بهره‌برداری آن، کار حصارکشی، محوطه‌سازی و احداث سردرب این دانشگاه نیز دنبال خواهد شد و احداث سوله ورزشی دانشگاه پیام‌نور مرکز طبس که ۱۲ میلیارد هزینه دربر دارد، هم‌اکنون در حال اجراست.

برگزاری آئین جشن و سرور در میدان امام خمینی(ره) طبس با حضور مسئولان محلی و نیز مراسم نورافشانی توسط پرسنل منطقه انتظامی از دیگر برنامه های ۲۱ بهمن در طبس بود که به طنین فریاد الله اکبر مردم بر فراز پشت بام ها و در خیابان های شهر متصل گردید.

گفتنی است، برنامه های ۲۱ بهمن ۹۱ در طبس با یک حاشیه همراه بود و آنهم برگزاری غریبانه رونمایی از اختراع “سیبل سه بعدی هوشمند” توسط یک جوان مخترع طبسی بود که متاسفانه بدلیل همزمانی با برگزاری جلسه عتبات عالیات مسئولان عالیرتبه شهر در این مراسم حضور نیافتند.

آئین رونمایی از اختراع جوان طبسی با حضور مسئول ستاد دهه فجر، مسئول دفتر نماینده مردم طبس، روسای ادارات ورزش و جوانان، فرهنگ و ارشاد اسلامی، راه و شهرسازی و فرماندهی گردان امام حسین(ع) و جانشین فرماندهی بسیج ناحیه طبس در تالار همایش های آستان مبارک برگزار شد.

البته نکته قابل تقدیر این مراسم فراموش شده، عدم دریافت وجه ورودی سالن میقات الرضا، توسط آستان مبارک حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) طبس بود که برای “حمایت از تولید ملی، کار و سرمایه ایرانی” این مهم محقق شده بود و مخترع جوان طبسی به طور رایگان از مجموعه مذکور استفاده نمود.

……………….

همزمان با دهه فجر؛

در سی و چهارمین سالروز جشن انقلاب شکوهمند اسلامی نخستین مدرسه تمام هوشمند خیری استان یزد در آموزشگاه دکتر احمد زارعزاده مهریز افتتاح شد.

به گزارش صبح مهریز؛ در سی وچهارمین سالروز جشن انقلاب شکوهمند اسلامی ، کلاسهای هوشمند آموزشگاه راهنمایی نمونه دکتر زارعزاده مهریز به عنوان یکی از مجهزترین مدارس راهنمایی استان یزد به سیستم هوشمند و پیشرفته ترین مدرسه از این حیث در مهریز، توسط فرماندار مهریز،مدیرعامل مجمع خیرین استان، مدیر آموزش و پرورش مهریزو مسئولین نوسازی مدارس استان  افتتاح گردید..

فرماندار مهریز در آیین افتتاحیه این طرح گفت: قطعا کیفی سازی امر آموزش و استفاده از فناوری های نوین موجب رغبت بیشتر دانش آموزان در فرایند یادگیری خواهد شد.

مهدی کیانی مقدم با اشاره به طرح تحول بنیادین آموزش و پرورش گفت: راه‌اندازی مدارس هوشمند گامی در جهت رسیدن دانش‌آموزان به علم روز بوده که دولت به انجام آن اهتمام کامل دارد.

وی لزوم تحول در نظام تعلیم و تربیت، فراهم ساختن زیر ساختها از جمله هوشمند سازی مدارس در شرایط کنونی را ضروری دانست.

مدیر آموزش و پرورش مهریز در این مراسم با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر گفت: به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی، ساخت و توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی در مهریز با جدیت دنبال می شود.

حسن حاضری افزود: هوشمند سازی مدارس در راستای تحول بنیادین درآموزش و پرورش که مد نظر مقام معظم رهبری و از تأکیدات وزیر آموزش و پرورش صورت گرفته و آموزش و پرورش مهریز نیز این امر را به عنوان یکی از برنامه های مهم آموزشی مد نظر قرار داده و اجرا نموده است.

در پایان این مراسم مدعوین و مسئولین با حضور در کلاسهای درس با چگونگی ارائه محتوای الکترونیکی به دانش آموزان آشنا شدند.

…………………..

با حضور رضایی معاون پشتیبانی و منابع انسانی استانداری
بهربرداری از استخر ذخیره آب مجتمع گلخانه ای هروک (ابرکوه)در ایام الله دهه فجر صورت گرفت
 

به گزارش روابط عمومی فررمانداری امروز ۱۶ طرح عمرانی با حضور معاون توسعه مدیریت منابع انسانی استانداریزد، امام جمعه، فرماندار و مسئولان ابرکوه، با اعتباری معادل سه میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان در حوزه های مختلف به بهره برداری رسید.

افتتاح خیابان شهید ولی در بافت فرسوده شهر ابرکوه به طول ۲۱۴ و عرض ۱۲ که از حدود چهار ماه پیش کار اجرای آن شروع شده بود یکی از این طرح ها بود.

بهره برداری از مرکز تلفن توحید (شهرک ولایت)، بهره برداری از استخر جهاد کشاورزی در مجتمع گلخانه ای هروک و بهره برداری از یک پروژه آبیاری تحت فشار نیز از دیگر پروژه هایی بود که امروز با حضور معاون استاندار یزد بهره برداری شد.

معاون توسعه مدیریت منابع انسانی استانداریزد نیز در حاشیه مراسم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ایام دهه فجر، ۳۳۳ طرح عمرانی در استان یزد به بهره برداری می رسد.

عباسعلی رضایی افزود: میزان اعتبار هزینه شده در مورد این طرح ها ۲۹۴ میلیارد تومان است.

……………………..

بمناسبت ایام الله دهه فجر باحضور معاون سیاسی استانداری یزد
پروژه های عمرانی شهری وروستایی اردکان به بهره برداری رسید+تصاویر
از جمع ۴۵پروژه قابل افتتاح ،امروز۱۱پروژه در شهرستان اردکان با حضور مسئولین افتتاح شد
 

     به گزارش روابط عمومی فرمانداری ،صبح امروز باحضور “حجت الاسلام حسینی”امام جمعه اردکان،”دشتی”معاون سیاسی و امنیتی استانداری،”تقوایی”مدیرکل سیاسی،”کمالی”فرماندار اردکان و جمعی از روسای ادارات و ارگانهای شهرستان اردکان در برنامه های  جداگانه ۱۱پروژه عمرانی شهری و روستایی از جمع ۴۵پروژه قابل افتتاح به بهره برداری رسید.

     معاون سیاسی استاندار در خاتمه برنامه های افتتاحیه در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر به ثمر رسیدن این پروژه ها در شهرستان اردکان و سایر نقاط استان و کشور را مدیون همت همه جانبه مردم و پیگیری مسئولین دانست و افزود:این اتفاقات خجسته در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی وبا رهبری داهیانه ولایت فقیه درکشور هروز درحال توسعه است و این بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است .

     “غلامحسین دشتی”در ابتدای حضور چند ساعته در شهرستان اردکان به اتفاق مسئولین این شهرستان در مراسم افتتاح سالن ۱۲۰۰نفره فجر اردکان شرکت کرد.

     به گفته”کارگر”رییس اداره ورزش و جوانان این پروژه دردوبخش سالن ورزشی چند منظوره  و ساختمان اداری با زیربناهای ۱۶۸۳متر مربع و ۵۵۳متر مربع با اعتباری بالغ بر۱۶۳۷۳میلیون ریال ساخته و مورد بهره برداری قرار گرفت.

     در ادامه،رمان افتتاح  مجتمع فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی اردکان باحضور مسئولین به دست امام جمعه اردکان چیده شد .”حاج اسماعیلی”رییس سازمان تبلیغات اسلامی اردکان در مراسم افتتاح این پروژه ضمن تقدیراز حمایتهای مسئولین دراحداث این ساختمان گفت:این پروژه در زمینی به وسعت۱۲۰۰متر مربع با زیربنای ۸۴۰متر مربع در دوطبقه ساخته شده است که شامل فضای اداری،کتابخانه تخصصی درحوزه دین،کافی نت،سالن کنفرانس،نمازخانه،کلاس آموزشی و مهمانسرا می باشدو مبلغ ۵۳۸میلیون ریال از اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به شهرستان اردکان برای اتمام آن هزینه صرف گردیده است .

     در ادامه برنامه افتتاح پروژه ها در شهرداری اردکان، دیتا سنتر شهر الکترونیک اردکان بطور رسمی باحضور مسئولین استان و شهرستان راه اندازی شد .

     به گفته “مروتی”شهردار اردکان با افتتاح این دیتا سنتر پروژه شهرالکترونیک اردکان مراحل پایانی تامین زیرساختها را طی می کند .این سیستم شامل پورتال شهر الکترونیک،سامانه ارتباط مردمی ۱۳۷،سامانه راهنمای نزدیک من،فروشگاه اینترنتی،بنگاه کاریابی،صفحات زرد و…می باشد که هریک در زمینه تحقق اهداف شهر الکترونیک ابزاری اساسی است و بسیاری از امور شهرداری نظیر پرداخت عوارض و…از طریق این سیستم به راحتی و بدون مراجعه حضوری قابل انجام است.برای اجرای این طرح مبلغ ۱میلیارد ریال از اعتبارات شهرداری هزینه شده است .

     پروژه احداث دیوار ساحلی غفور آباد به طول ۱۴۰۰متر و با هزینه ۱میلیارد ریال و همچنین تکمیل پاده رو سازی خیابان امام رضا(ع)به طول ۱۲۰۰متر مربع و اعتباری بالغ بر ۵/۱میلیارد ریال از دیگر پروژه های شهرداری اردکان بود که امروز به بهره برداری رسید.

     در ادامه، باحضورمسئولین  در شهرک صنعتی اردکان از ۲طرح صنعتی وابسته به جهادکشاورزی شهرستان اردکان  بطور رسمی بهره برداری بعمل آمد .طرح توسعه خلال پسته و بادام با اعتبار۷۰۰۰میلیون ریال با تولید سالانه ۱۸۰تن واشتغالزایی۱۲نفر بصورت امانی، از محل تسهیلات فنی و اعتباری جهادکشاورزی وسپس طرح توسعه کارخانه شیر پورانا شامل تولیدی پنیر پیتزا با اعتبار۲۵۰۰میلیون ریال از محل تسهیلات فنی و اعتباری  ،میزان تولید۳۵۰تن در سال و اشتغالزایی ۸نفر افتتاح شد.

     بهره برداری از استخر۱۵۰۰۰متر مکعبی ذخیره آب کشاورزی در روستای مزرعه نو پروژه دیگری بود که با حمایت جهاد کشاورزی امروز به بهره برداری رسید ..”وطنخواه”رییس جهاد کشاورزی اردکان در مراسم افتتاح این پروژه گفت:برای ساخت این استخر مبلغ۱۸۰۰میلیون ریال از ماده ۱۲اعتبار دهیاریها هزینه شده است .

     وی افزود پروژه احداث کانالهای ابیاری محدیه چاه افضل و دم کفتار با میزان اعتبار۳۵۰۰میلیون ریال بطول۱۸کیلومتر و همچنین ساخت استخرهای تنظیمی در این روستاها به مبلغ ۹۰۰میلیون ریال و با حجم۱۵۰۰۰متر مکعب واحداث راه های دسترسی به مزارع این مناطق با اعتبار۴۰۰میلیون ریال جمعا بطول ۸کیلومتر از دیگر طرح های روستایی جهاد کشاورزی است که بمناسبت دهه فجر افتتاح و دراختیار روستاییان قرار گرفته است.

     در ادامه برنامه های امروز ،یازدهمین کتابخانه عمومی شهرستان اردکان به همت خیری و پیگیری و تجهیز توسط اداره کتابخانه های شهرستان اردکان درمحل مجتمع فرهنگی مذهبی،روستای مزرعه نو گشایش یافت.

     “پایدار”رییس اداره کتابخانه های عمومی اردکان در این خصوص گفت:این کتابخانه به همت خیر بزرگوارجناب آقای “طباطبایی”ساخته و دراختیار این اداره قرار گرفت که درحال حاضر با داشتن نزدیک به ۲۰۰۰جلد کتاب و فضای مطالعه به وسعت۲۰۰متر مورداستفاده مردم روستا قرارگرفته است .

     وی گفت مبلغ ۸۰میلیون ریال توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اردکان صرف تجهیز این مکان شده است.

      معاون سیاسی استاندار درخاتمه سفر به شهرستان اردکان در معیت سایرمسئولین  پروژه خوابگاه دخترانه یاس را درمحل دانشگاه اردکان افتتاح کرد.

     “دکتر غفوری”رییس مجتمع آموزش عالی شهرستان اردکان در این آیین افتتاحیه گفت:این خوابگاه با زیربنای ۱۳۰۰متر مربع دردوطبقه و۱۵۰۰نفر ظرفیت مشتمل بر۲۲اتاق با امکانات کامل برای دختران دانشجو ساخته و به بهره برداری رسیده است .

     وی افزود:بخشی از هزینه های ساخت از محل کمکهای خیر بزرگوار جناب آقای”عابدی”تامین شده و بقیه از اعتبارات سفر مقام معظم رهبری هزینه گردیده است .

     درپایان فرماندار اردکان درمصاحبه با خبرنگار صدا و سیما افتتاح این پروژه در ایام الله دهه فجر را مایه برکت و سرور برای مردم این شهرستان دانست و ازهمکاری و مساعدت آحاد مردم و همچنین تلاش مجموعه دولتی برای اجرای این پروژه ها تقدیر نمود.

     گفتنی است برای مجموع ۴۵پروژه قابل افتتاح در ایام الله دهه فجر در اردکان مبلغ۱۲۱میلیارد ریال از اعتبارات شهرستان هزینه گردیده است.

 

۴ نظر

 1. اذر می‌گه:

  از بافق خبری نیست طرح های دهه فجر کی افتتاح می شود شاید صد سال دیگه

 2. رضا دهقانزاده بافقی(رخصت) می‌گه:

  ودر بافق …..

  تابعد… رخصت

 3. حسن می‌گه:

  پس بافق و بهاباد چی؟؟؟!
  مگه این دوتا جزء استان یزد نیستن؟
  مگه قرار نبود معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار جهت افتتاح پروژه های دهه فجر در این دو شهرستان حضور پیدا کنه؟
  آیا بهتر نبود با عدالت! مسئولین گوشه چشمی هم به این دو شهرستان می شد که حالا مجبور نباشن به خاطر افتتاح چند پروژه (!!!) مانند لوله گذاری زمین های کشاورزی خجالت بکشن که در این دو شهرستان بیایند؟
  البته اگه خجالت می کشیدند که یه کاری می کردن!
  ککشون هم نمیگزه!!!

 4. بهار می‌گه:

  در بافق حضور پیدا کنند که چی رو افتتاح کنن حسین آقا بی خودی این جاده خطرناکم بیان