پنج شنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۳۰:۳۰ بعد از ظهر

صرفا جهت اطلاع و مقایسه(۲)

کد خبر: 15427
تعداد بازدیدکننده: 67
تاریخ: ۲۳ بهمن ۱۳۹۱

۰

 

 

به مناسبت دهه فجر؛ ۴ پروژه شهرداری میبد به افتتاح رسید

به گزارش روابط عمومی‌شهرداری میبد صبح امروز همزمان با دهه فجر با حضور معاون سیاسی استاندار، امام جمعه محترم میبد، نماینده مردم میبد در مجلس، فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی‌شهر میبد و سایر مسئولین شهرستان پروژه‌های شهرداری میبد افتتاح شد.

این پروژه‌ها شامل ساماندهی پارک محله‌ای شهدای کارگر بیده با تخصیص اعتباری در حدود ۱۰۰ میلیون تومان و در مساحت ۳۱۰۰ مترمربع ؛ احداث پارک خاتم الانبیاء شهیدیه با بیش از یکصد و سی میلیون تومان هزینه عمرانی به مساحت ۷هزار مترمربع و همچنین افتتاح سالن برگزاری مراسمات در مجموعه روضه رضوان شهرستان میبد همراه با ساماندهی محوطه اطراف آن می‌باشد که ۳۵۰ میلیون تومان جهت ساخت آن با زیربنای ۸۰۰ مترمربع هزینه شده است.

امروز اولین پایانه مسافربری درون‌شهری میبد نیز در فضایی به وسعت نزدیک به ۶۰۰۰ مترمربع  به طور رسمی‌به بهره‌برداری رسید که کل هزینه‌های عمرانی  و ساماندهی آن ۱۸۰ میلیون تومان بوده است.

قابل ذکر است شهرداری میبد برای دهه فجر امسال ۱۲ پروژه جهت افتتاح آماده بهره‌برداری نموده که به دلیل کمبود وقت تنها ۴ پروژه آن به صورت رسمی‌با حضور مسئولین استان و شهرستان افتتاح رسمی‌شد و امید است بقیه پروژه‌های شهرداری تا پایان سال به افتتاح کامل برسد.

……………………..

به صورت همزمان؛
۱۰ پروژه مخابراتی در طبس افتتاح شد
۱۰ پروژه مخابراتی با اعتبار ۵ میلیارد و ۵۹۰ میلیون ریال در طبس به بهره برداری رسید.

در ایام فجر انقلاب اسلامی ۱۰ پروژه مخابراتی در طبس به صورت همزمان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان طبس؛صبح امروز با حضور امام جمعه و فرماندار طبس،معاون توسعه مهندسی و عضو هیأت مدیره شرکت مخابرات استان یزد و جمعی از مسئولان این شهرستان در محل مرکز جدید الاحداث مخابرات مسکن مهر ، ۱۰ پروژه مخابراتی که با صرف ۵ میلیارد و ۵۹۰ میلیون ریال به ثمر رسیده است مورد افتتاح قرار گرفت.

در این راستا مرکز تلفن قدس واقع در مسکن مهر که شامل احداث ساختمان با اعتبار ۴۰۰ میلیون ریال،اجرای شبکه کابل با اعتبار ۴۰۰۰ میلیون ریال،تأسیس سویچ با ۳۵۰ میلیون ریال هزینه و تأسیس اینترنت با اعتبار صرف شده به مبلغ ۶۰ میلیون ریال است،امروز به صورت رسمی به بهره برداری رسید.

افتتاح مرکز مخابرات دیهوک که برای آن ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده است از دیگر پروژه های افتتاحی بود.

همچنین مراکز ADSL شهرستان و نیز پروژه نصب و راه اندازی سایت BTS عشق آباد و روستاهای هودر،کریت،خرو علیا،پیکوه،حلوان و ملوند به صورت همزمان در این مراسم افتتاح شدند.

 

با حضور فرماندار طبس انجام شد ؛
افتتاح ساختمان آموزشی دانشگاه پیام نور طبس  
افتتاح ساختمان آموزشی دانشگاه پیام نور طبس که دارای ۳ طبقه شامل ۲۰ کلاس درس و ۴ آزمایشگاه است با حضور مسئولان صورت پذیرفت.
ساختمان آموزشی دانشگاه پیام‌نور طبس با حضور “احمد طالبیان مقدم” فرماندار طبس و مسئولان محلی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان طبس؛ کلنگ احداث این ساختمان در دهه فجر سال ۱۳۸۷ بر زمین زده شد و روز شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ طی مراسمی این پروژه به صورت رسمی افتتاح شد.

در این مراسم اعتبار صرف شده برای احداث این ساختمان در ۳ طبقه شامل ۲۰ کلاس درس و ۴ آزمایشگاه و سایر امکانات از جمله کتابخانه و سالن مطالعه ،حدود ۱۵ میلیارد ریال اعلام شد.

به گفته مسئول این دانشگاه فاز اول سالن ورزشی و پی و شالوده ساختمان اداری نیز اجرا شده است.

فرماندار طبس در مراسم افتتاح ساختمان آموزشی پیام نور با تشکر از دست اندرکاران این پروژه،گسترش پایگاه های علمی در سطح کشور را گامی در جهت رفع دغدغه های مقام معظم رهبری برشمرد و با تأکید بر لزوم توجه بیشتر به علم و معنویت خاطرنشان ساخت:باید به ارتقای سطح علمی و معنوی دانشجویان هر چه بیشتر  و بهتر توجه شود تا این جوانان بتوانند به عنوان مدیران لایق در آینده در کشور خدمت کنند و این امر زمینه ساز رشد و پیشرفت بیشتر است.

گفتنی است در دانشگاه پیام نور طبس بالغ بر ۱۸۰۰ دانشجو مشغول تحصیل هستند.

………………………

با حضور مسئولان انجام شد ؛
افتتاح رسمی مرکز روزانه سالمندان شفیق طبس
مرکز روزانه سالمندان شفیق در طبس افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان طبس؛صبح امروز طی مراسمی با حضور “احمد طالبیان مقدم” فرماندار طبس و مسئولان ادارات و نهادها مرکز روزانه شفیق طبس که با مجوز بهزیستی در محل فاز یک کوی امیرالمومنین (ع)، خیابان امامت یک غربی تأسیس شده است به صورت رسمی افتتاح شد.

در این مراسم که در قالب برنامه های ستاد بزرگداشت دهه فجر اجرا شد  مدیر این مرکز اعلام کرد: ۵۴ زن و ۵۲ مرد سالمند از خدمات این مرکز استفاده می کنند.

در این مرکز خدماتی از قبیل پزشکی،روانشناسی،توانبخشی،آموزش ها و امور فرهنگی،اجتماعی، ورزش،شیوه زندگی سالم،پیشگیری از معلولیت هاو مشاوره مددکاری به سالمندان ارائه می شود.

همچنین در این مراسم اعلام شد از سوی اداره بهزیستی طبس ۶۵ مرکز از جمله مهدهای کودک،مراکز نهگداری و مراقبت از فرزندان بی سرپرست و بدسرپرست و سایر مراکز مربوط به بخش خصوصی واگذار و مجوز داد شده است.

 

لیست پرژه های قابل افتتاح دهه فجر ۱۳۹۱- شهرستان ابرکوه
ردیف عنوان پروژه دستگاه اجرایی   میزان اعتبار هزینه شده (م . ر) سال شروع جزئیات
۱ کانال دفع آبهای سطحی شهرداری ابرکوه ۲۸۰۰ ۱۳۸۷ طول کانال اجرا شده:۷۰۰ متر
۲ افتتاح خیابان شهید ولی شهرداری ابرکوه ۵۸۰ ۱۳۹۱ طول ۲۰۰ متر و عرض ۱۱ متر
۳ مرکز تلفن توحید(شهرک ولایت) مخابرات ۵۰۰۰ ۱۳۹۱ مرکز فیبر نوری مسکن مهر
۴ جایگزینی سایت تلفن همراه مخابرات ۱۵۰۰ ۱۳۹۱ ابرکوه-شمس آباد-شهرآباد
۵ توسعه زیرساخت های ارتباطی مخابرات ۱۱۰۰ ۱۳۹۱ ظرفیت اینترنت اجرای شبکه کابل
۶ ساخت رمپ ورودی و خروجی راه و شهرسازی ۱۰۰۰ ۱۳۹۱ اسد آباد اسفندآباد- تقی آباد- حسین آباد
۷ آبرسانی به روستاهای شهرستان آبفار ۱۳۰۰۰ ۱۳۸۹ بهسازی، بازسازی و آبرسانی
۸ احداث استخر  جهاد کشاورزی ۷۰۰ ۱۳۹۰ استخر ۵۰۰۰ مترمکعب هروک
۹ برق رسانی مجتمع هروک جهاد کشاورزی ۱۵۰۰ ۱۳۸۹ برق رسانی مجتمع گلخانه ای
۱۰ آبیاری تحت فشار جهاد کشاورزی ۱۹۸۵ ۱۳۹۰ اجرای آبیاری تحت فشار
۱۱ افتتاح موزه عبرت میراث فرهنگی ۳۸۰۰ ۱۳۸۷ مرمت، اجرای تاسیسات و …
۱۲ کنترل سیل کاسه رود منابع طبیعی ۳۷۵۰ ۱۳۸۹  حجم عملیات ۳۰ هزار متر مکعب
۱۳ اجرای طرح های تولیدی و تعاونی تعاون ۵۰۰ ۱۳۹۱ شرکت های تعاونی تولیدی و خدماتی
۱۴ روشنایی بلوار امام رضا(ع) توزیع برق ۹۰۰ ۱۳۹۱ ادامه بلوار ۱۲۰۰متر روشنایی
۱۵ فاز ۶  و ۷ مسکن مهر توزیع برق ۷۵۰ ۱۳۹۱ به طول ۱۷۰۰ متر شبکه فشار ضعیف
۱۶ برقرسانی  توزیع برق ۶۵ ۱۳۹۱ مسکن فرهنگیان- خانه سالمندان اسفندآباد
جمع کل ۳۸۹۳۰

۴ نظر

 1. بافقي می‌گه:

  و بافق …

 2. وبافق افتتاح دستگاه آب شیرین کن و افتتاح نکردن دستگاه دیجیتال ادامه دوبانده کردن جاده یزد بافق گاز شهری پلی کلینیک تامین اجتماعی و…

 3. حسین علی می‌گه:

  در بافق خصوصی کردن سنگ آهن، چشم طمع نامحرمان به معادن جهت غصب آن،
  بردن گمرک و بندر خشک،کارخانه فولاد بی روح، بردن سنگهای تریینی بدون پرداختن عوارض،از بین بردن کارخانه تعمیرات اساس لکوموتیوونگه داشتن آن در سطح پایین،گرداندن ریل راه اهن به طرف شهرهای دیگرو…را میتوان نام بردحالا خودتان قضاوت کنید

 4. همشهري می‌گه:

  واما بافق
  شبکه دیجیتالم آرزوست