یکشنبه ۷ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۰۷:۵۰ قبل از ظهر

پیام تسلیت روابط عمومی علمی کاربردی بافق

کد خبر: 15481
تعداد بازدیدکننده: 122
تاریخ: ۲۴ بهمن ۱۳۹۱

مادران بلند همتی که از دامان پاکشان مردان غیور و جوانمرد پا به عرصه شهادت می نهند یقینا در سرای آخرت مورد لطف و عنایت ساقی کوثر مولای متقیان حضرت علی ابن ابیطالب (ع) و حضرت فاطمه (س) قرار خواهند گرفت.

                                                  بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون

درگذشت بانوی ماجده و مومنه، والده بزرگوار جناب آقای مهندس حمیدرضا قنبری زاده ریاست محترم دانشگاه علمی کاربردی بافق را تسلیت عرض نموده و از منظر ادب و ارادت بر ساحت ایمان و مقام صبر ایشان ادای احترام می‌کنیم و از درگاه کرم کردگار علو درجات را برای ایشان مسئلت داریم. امید که به فضل الهی در جوار فرزند شهیدش مشمول مغفرت و قرین رحمت خوش ربوبی گردد.

                                                                          روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی بافق

۶ نظر

 1. مصطفی محمودی کهن می‌گه:

  با سلام و عرض تسلیت به جناب آقای مهندس قنبری زاده انشاالله خداوند صبر عظیمی به شما و خانواده محترمتان دهد.

 2. عزادار می‌گه:

  خدایش بیامرزد

 3. محمد می‌گه:

  خداوند صبر عظیم به شما خدمتگذار مردم عنایت بفرماید.

 4. کاظم عسکری می‌گه:

  فقدان و درگذشت مادری صبور که طی دوران جهاد فرزندانی برومند و ایثارگر،جهت خدمت به نظام پروراند و تقدیم انقلاب نمود را به خانواده محترم قنبری زاده بالاخص مهندس قنبری زاده تسلیت عرض می نمایم. کاظم عسکری

 5. حسین رنجبر می‌گه:

  درگذشت تاثر برانگیز او اندوهی بزرگ بر وجودمان فرونشاند، مادری که خالصانه و برای رضای حضرت حق از عزیزترین سرمایه های خویش گذشت تا ارواح قدسی آن طائران ملکوت، حافظ و پاسدار نظام و میهن اسلامی مان باشند. ما به روح این سفر کرده به ملکوت و ارواح تابناک فرزند شهیدش درود می فرستیم.

 6. ميرسليماني می‌گه:

  جناب آقای قنبری زاده
  مصیبت وارده را خدمت جنابعالی و سرور عزیزم حاج آقا قنبری زاده تسلیت عرض کرده از خداوند بزرگ برای آن مرحومه اجر جزیل وبرای شما وبازماندگان صبر جمیل آرزو دارم.