چهارشنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۳۰:۳۴ قبل از ظهر

پایان آموزش تجوید قرآن در جامعهالقرآن شهرستان بافق

کد خبر: 15509
تعداد بازدیدکننده: 85
تاریخ: ۲۵ بهمن ۱۳۹۱

 

گروه مؤسسات قرآنی مردم‌نهاد: کلاس آموزش تجوید قرآن کریم تا اواخر اسفند‌ماه سال جاری در جامعهالقرآن شهرستان بافق پایان می‌یابد.

لیلا حمامی‌زاده، مدیرمسئول جامعهالقرآن شهرستان بافق در گفت‌وگو با خبرگزاری قرآنی ایران (ایکنا)، با اعلام این خبر گفت: کلاس آموزش تجوید کریم ویژه بانوان و خردسالان شهرستان بافق، در جامعهالقرآن شهرستان بافق برگزار می‌شود.

حمامی‌زاده در رابطه با زمان برگزاری کلاس تجوید قرآن کریم خاطر‌‌‌نشان کرد: کلاس آموزش تجوید ویژه بانوان از هفته گذشته یعنی ۱۴ بهمن‌ماه جاری آغاز شد و کلاس تجوید خردسالان نیز از اواسط دی‌ماه آغاز شد.

وی در ادامه عنوان کرد: دوره تجوید خردسالان یک دوره ۳ ماهه است که تاکنون ۱۵ نفر خردسال در این کلاس حضور فعال دارند و دوره تجوید بانوان نیز یک دوره ۲ ماهه است که در این کلاس هم ۱۰ نفر از بانوان حضور مستمر دارند.

مدیرمسئول جامعهالقرآن شهرستان بافق در رابطه با روزهای برگزاری کلاس تجوید خردسالان اعلام کرد: کلاس تجوید خردسالان هر هفته پنجشنبه‌ها از ساعت ۹ تا ۱۰ برگزار می‌شود.

وی در رابطه با روزهای برگزاری کلاس تجوید بزرگسالان تصریح کرد: کلاس آموزش تجوید بزرگسالان روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و پنجشنبه از ساعت ۹ تا ۱۰:۳۰ برگزار می‌شود.

حمامی‌زاده در رابطه با کتاب‌های مورد تدریس این دوره آموزشی اظهار کرد: کتاب‌های مورد تدریس خردسالان کتاب‌های ارائه شده توسط جامعهالقرآن، و کتاب‌های تجوید مورد تدریس بزرگسالان کتاب «تحسین التلاوه» تألیف علی قاسمی است.